SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10: Pozrite si prvé fotografie, ktoré odhaľujú zariadenie v edícii Explorer

Xiaomi Mi 10 v Explorer edícii by už mohol byť čoskoro predstavený. Naznačujú to prvé fotografie zariadenia, ktoré sa dostali práve do obehu.

Spoločnosť Xiaomi od modelového radu zariadení Mi 8 predstavovala v prípade vlajkových zariadení aj verziu smartfónu v edícii Explorer. V prípade produktového radu smartfónov Mi 10, sa tak ešte nestalo. To by sa však už čoskoro  mohlo zmeniť. Portál Gizchina.com uverejnil niekoľko fotografií, ktoré odhaľujú smartfón Mi 10 v spomínanej edícii.

Ako môžete nižšie vidieť, tak edícia smartfónu Mi 10 vo verzii Explorer odhaľuje „vnútornosti“ zariadenia, ako je fotoaparát, blesk, batéria, či cievka pre bezdrôtové nabíjanie. Okrem toho je vidno dvojvrstvový vodivý grafit, ktorý pokrýva základnú dosku (ide o systém chladenia).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V základnej konfigurácii Xiaomi Mi 10 ponúka 6,67“ AMOLED obrazovku s rozlíšením FHD+ a s obnovovacou frekvenciou 90Hz. Vzorkovacia frekvencia displeja je 180Hz. Xiaomi sa zároveň chváli aj vysokou svietivosťou displeja, a to až do 1120 nitov, pričom ponúka až 4096 rôznych odtieňov nastavenia jasu. Zariadenie je ďalej poháňané procesorom Snapdragon 865, ktorý je doplnený o 8GB RAM v kombinácii s 128GB úložným priestorom typu UFS 3.0. V prípade reproduktorov, Xiaomi vybavilo zariadenie reproduktormi s objemom 1,2cc. Hlavným lákadlom smartfónu je však bezpochyby kamera. V prípade hlavného snímača sa Xiaomi chváli rozlíšením 108-megapixelov. Hlavná kamera je ďalej doplnená o 2-megapixelový hĺbkový snímač, 2-megapixelový makro snímač a 13-megapixelový širokouhlý snímač. Len pre zaujímavosť, kamera je schopná zaznamenať fotografie vo formáte .HEIF, ktorý šetrí oproti formátu .JPEG 50% dát.

Xiaomi Mi 10 Pro: Aký je cenový rozdiel v porovnaní s Oppo Find X2 Pro, ktorý v DXOMARK dosiahol rovnaké skóre?

Aby sme nezabudli, tak smartfón je poháňaný batériou s kapacitou 4 780mAh, ktorú je možné nabiť prostredníctvom kábla pri výkone do 30W.

Xiaomi Mi 10 Explorer Edition_4
Zdroj: Gizchina.com

Najpravdepodobnejší termín predstavenia zariadenia je 27. marca. Na tento termín spoločnosť Xiaomi ohlásila predstavenie nových produktov. V rámci publikovaného statusu zároveň odkazuje na smartfón Mi 10. Malo by ísť primárne o uvedenie produktovej línie zariadení Mi 10 pre mimo ázijské trhy. Pevne veríme, že v rámci tohto predstavenia sa dočkáme aj odhalenia verzii smartfónu v  Explorer edícii.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close