SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10: Poznáme predpokladanú cenu jedného z najočakávanejších smartfónov nasledujúcich týždňov

Na sociálnej sieti Weibo jeden z produktových manažérov spoločnosti Xiaomi zdieľal informácie hovoriace o cene smartfónu Xiaomi Mi 10.

O smartfóne Xiaomi Mi 10, resp. Mi 10 Pro sa v posledných týždňoch toho popísalo veľa. Jednou z posledných správ, ktorá sa objavila, hovorila o vzhľade smartfónu. Ten bol vytvorený známym dizajnérom Ben Geksinom, ktorý vychádzal z aktuálne dostupných informácií a čiastkových fotografií smartfónu.

Najnovšie sa objavili správy, ktoré hovoria o počiatočnej  cene  smartfónu. Poukazuje na ne portál Gizmochina.com. Podľa statusu, ktorý bol zverejnený na sociálnej sieti Weibo, by sa cena smartfónu mala pohybovať od ~450€ a vyššie, v závislosti od variantu modelu zariadenia. Tieto informácie pritom neboli zverejnené „hocikým“, ale Teng Thomasom, ktorý je produktovým manažérom spoločnosti Xiaomi. Portál Gizmochina.com ďalej predpokladá, že „konečná“ cena za najvýkonnejší variant zariadenia by mohol byť niekde na úrovni okolo 650€.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 10 cena
Zdroj: Weibo via gizmochina.com

Hoci cena smartfónu na prvý pohľad nie je najnižšou, tak v skutočnosti ide o veľmi atraktívnu cenu za podmienky, že sa potvrdia špecifikácie smartfónu. Momentálne je známa informácia, že zariadenie bude poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 865 5G. Ďalej sa špekuluje, že zariadenie bude  disponovať displejom so zobrazovacou frekvenciou 90Hz, batériou s kapacitou 4 500mAh s podporou rýchleho nabíjania do 66W (pozn. redakcie: len v prípade Pro verzie), operačnou pamäťou o kapacite 12GB či 256GB úložným priestorom. Okrem toho sa očakáva kamera so 108-megapixelovým hlavným snímačom či skener odtlačkov prstov v displeji. Len pre zaujímavosť, pred pár dňami sa do obehu dostal printscreen z výsledkov testovania v  AnTuTu, ktorý naznačuje, že Mi 10 bude veľmi výkonným zariadením, ktoré by mohlo ovládnuť výkonnostné tabuľky.

Xiaomi-Mi-10-AnTuTu
Zdroj: Gizmochina.com

Očakáva sa, že produktová rada smartfónov Xiaomi Mi 10 bude predstavená už v priebehu budúceho mesiaca, teda vo februári.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close