SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10: Poznáme oficiálny termín predstavenia jedného z najočakávanejších smartfónov tohto roka

Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete Weibo prezrádza, že predstavenie vlajkovej lodi Mi 10 bude 13. februára, teda už v najbližší štvrtok.

O smartfóne Xiaomi Mi 10 sme mohli v posledných týždňoch čítať vo zvýšenej miere. Dôvodom je skracujúci sa termín, ktorý nás delí od jeho oficiálneho predstavenia. Naposledy sme mohli čítať o type použitej RAM, ktorou má byť LPDDR 5, ako aj o tom, že Mi 10 a Mi 10 Pro budú pravdepodobne vybavené rovnakým hlavným kamerovým snímačom. V druhej polovici minulého mesiaca sa zároveň hovorilo, že Xiaomi predstaví smartfón Mi 10 pravdepodobne 11. februára, v rovnaký deň, ako má v pláne predstaviť nové vlajkové smartfóny aj spoločnosť Samsung.

Spoločnosť Xiaomi však zjavne od plánov predstavenia smartfónu v rovnaký deň ako Samsung upustila. V priebehu dnešného dňa sa na oficiálnom Weibo účte Xiaomi objavil plagát, ktorý odhaľuje termín predstavenie zariadenia. Podľa zverejneného plagátu k predstaveniu smartfónu má dôjsť 13. februára, teda už v najbližší štvrtok.

Xiaomi Mi 10 oficialny termin predstavenia
Zdroj: Xiaomi (Weibo)

13. februára sa bude konať predstavenie zariadenie pre ázijský región a zároveň bude prebiehať online. Spoločnosť v dôsledku obáv z koronavírusu upustila od plánov v podobe bežného predstavenia počas tlačovej konferencie. Okrem toho, počas MWC (pozn. redakcie: 23. februára) má byť oficiálny predstavený smartfón vrátane ďalších produktov aj pre globálny trh.

Ak Vás zaujíma viac informácií ohľadne smartfónu, tak Vám odporúčame pozrieť si našu sekciu venovanú spoločnosti Xiaomi, v ktorej okrem iného nájdete aj viacero informácií o spoločnosti Xiaomi a ich produktoch.

Via gizmochina.com

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close