Xiaomi Mega Launch má priniesť to najlepšie od Xiaomi. Pozrite sa, na čo sa môžeme tešiť!

Ohlásený Xiaomi Mega Launch prebehne už budúci týždeň a my vieme, čo všetko bude predstavené! Pozrite sa na prehľad zariadení.

Xiaomi logo (1)
Zdroj: flickr.com (Jon Russell) (CC BY-SA 2.0 DEED), úprava Vosveteit.sk

Marec nie je len mesiacom knihy, ale očividne aj mesiacom smartfónov Xiaomi. Len včera boli predstavené zariadenia Poco X3 Pro a Poco F3 a už tu máme ohlásený príchod ďalších smartfónov z hlavnej modelovej línie vďaka Xiaomi Mega Launch. Pôvodne sa šepkalo, že by na ohlásenom predstavovaní mohli vyjsť očakávané modely Mi 11 Lite. Zrazu je ale všetkému inak a už budúci týždeň uzrú svetlo sveta modely Xiaomi Mi 11 Pro a Xiaomi Mi 11 Ultra, ktorý by mohol niesť i označenie Pro+. Na informáciu upozornil portál Gizmochina.com.

Xiaomi Mega Launch

Informácie o pripravovanej udalosti s názvom Xiaomi Mega Launch sme už priniesli včera prostredníctvom nášho sesterského portálu Xmobile. Z pozvánky na predstavovanie zatiaľ však nebolo jasné, ktoré zariadenia Xiaomi predstaví. Vďaka oficiálnemu plagátu je však všetko inak a vieme, že 29.3.2021 o 12:30 nášho času sa dočkajú svojho predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 Ultra (Xiaomi Mi 11 Pro+) a očakávaný Mi Notebook Pro, ktorý má konkurovať tenkým MacBookom. Xiaomi prostredníctvom Twitteru i oznámilo, že tento launch by ste nemali zmeškať! Takže veríme, že predstavovanie najlepších smartfónov od Xiaomi bude naozaj veľkolepé.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi 11 Pro

Pro model základnej Mi 11 je označovaný ako tenký a ľahký a Xiaomi ho dokonca pomenováva ako kráľa Androidov. Už podľa pozvánky na predstavovanie môžeme vidieť ultratenké balenie smartfónu. Zdá sa, že model Xiaomi Mi 11 Pro príde teda s balením bez nabíjacieho adaptéra i keď s podporou 67W rýchlonabíjania. Nádej však odchádza posledná a podľa všetkého sa model Mi 11 Pro inšpiruje základným modelom, kedy za tú istú cenu bude predávať balenia s adaptérom i bez neho. Sme si takmer istí, že model Xiaomi Mi 11 Pro s čipsetom Snapdragon 888 prinesie na trh vysoký výkon za čo najnižšiu cenu!

Mi 11 Pro Box
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Mi 11 Ultra a Mi Notebook Pro

Na rozdiel od modelu Xiaomi Mi 11 Pro nie je potvrdené, že by model Xiaomi Mi 11 Ultra, resp. Mi 11 Pro+ a ultratenký notebook prišli i na globálny trh. S istotou ale vieme povedať, že model Mi 11 Ultra bude vylepšeným Pro modelom a prinesie naozaj vrcholný výkon. Mi Notebook Pro je po dizajnovej stránke vernou kópiou notebookov od spoločnosti Apple a už teraz sa avizuje, že Xiaomi plánuje predbehnúť Apple aj po výkonnostnej stránke.

Predstavovanie je takmer za rohom a my už netrpezlivo čakáme, kým Xiaomi predstaví to najlepšie, čo má vo svojom repertoári. Sledovať predstavenie bude možné prostredníctvom sociálnych sietí Facbook, Twitter či platformy Youtube.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre