SpravodajstvoXiaomiZariadenia

Xiaomi má pred sebou veľkú výzvu! V tomto roku plánuje predstaviť smartfóny s ešte lepšími fotoaparátmi

Generálni riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun sa vyjadril, že nadchádzajúci smartfón príde s revolučnou selfie kamerou!

Práve podľa generálneho riaditeľa spoločnosti prešli fotoaparáty v smartfónoch Xiaomi za posledné roky naozaj veľkú cestu. Vo svojom príspevku na sociálnej sieti Weibo taktiež dodal, že sa už nevie dočkať nových fotoaparátov, ktoré v tomto roku prídu s ďalšími novinkami.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi plánuje naskočiť na úspešnú šnúru

K tomu dodal, že úroveň mobilných telefónov Xiaomi bude pre tento rok veľmi vysoká, pretože firma investovala nie málo do vývoja fotoaparátu. Generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi uviedol vývoj kamier spoločnosti Xiaomi takto:

  • Hodnotenie DxOMark: Xiaomi Mi MIX3 sa vyšvihol do top 3 hneď po vypustení. Súčasne boli do mnohých modelov Xiaomi (vrátane Xiaomi Mi 8 a Xiaomi Mi MIX 2S, ktoré sú teraz na úrovni s Mi MIX 3) pridané nové funkcie, ako je Super Night Scene Mode a slow-motion photography.
  • Xiaomi Redmi Note 7 sa stal jedným z prvých zariadení, ktoré prišlo s fotoaparátom s rozlíšením 48 MPa a tiež zapadol medzi najlacnejšie zariadenia s fotoaparátom až 48MP.
  • Lacnejšie smartfóny ako Xiaomi Redmi Note 7 a Xiaomi Mi 8 Lite (Youth Edition) získali aktualizáciu fotoaparátu (Super Night Scene Mode MP.

Aktuálne čakáme na príchod Xiaomi Mi 9. S nedávnymi ohlasmi na vývoj Xiaomi fotoaparátov je veľmi pravdepodobné, že kamera Mi 9 príde s niektorými s nových funkcii.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok (Xiaomi)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close