Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Duka RS1 – sada kvalitného náradia od Xiaomi s 24 nadstavcami a šialene nízkou cenou, ktorej neodolá žiadny kutil

Hľadáš multifunkčnú sadu náradia pre domáce použitie? Xiaomi Duka RS1 obsahuje základnú výbavu do domácnosti, pričom stojí iba 11 eur!

Sada náradia Xiaomi Duka RS1 ponúka vďaka sade až 24 nadstavcov multifunkčné použitie v celej domácnosti. Doťahovanie skrutiek, skladanie nábytku, či dolaďovanie bicykla? S touto sadou si poradíš pri všetkých opravách v domácnosti. Jej najväčší prednosťami sú najmä odolnosť vďaka kvalitným materiálom, kompaktnosť celej sady s račňou priamo v balení, ale v neposlednom rade neuveriteľne nízka cena iba 11,00 eur s expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu za poplatok iba 2,25 eur

Xiaomi Duka RS1 už za 11 eur z EÚ skladu nájdete na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Moderný dizajn je pri Xiaomi samozrejmosťou

I keď sa jedná o náradie pre domácich kutilov, stále ide o produkt od čínskeho Xiaomi, ktoré si dáva záležať na vzhľade svojich produktov. Aj v tomto prípade je dizajn na špičkovej úrovni a ulahodí naozaj aj náročnému dizajnovému oku. Samotná sada je zároveň farebne rozlíšiteľná, čo určite príde vhod pri hľadaní tých správnych nadstavcov. 

xiaomi duka rs1 2
Zdroj: Geekbuying

Sada nadstavcov pre takmer akékoľvek opravy v domácnosti

Samotné nadstavce sú vyrobené z S2 chrómovej legovanej ocele, čo zaručuje ich pevnosť a odolnosť. Sada pritom obsahuje až 5 jednotlivých typov nadstavcov. Konkrétne v nej nájdete 3 ploché skrutkovače, 3 krížové skrutkovače, 1 krížový skrutkovač typu PZ2, 9 imbusových nadstavcov a 8 torx nadstavcov. 

xiaomi duka rs1 nadstavce
Zdroj: Geekbuying

Multifunkčná račňa priamo súčasťou balenia

Celá sada je spoločne s multifunkčnou račňou s integrovaným skrutkovačom umiestnená v plastovom boxe s výstelkou. Samotná krabička je pritom mimoriadne kompaktná (160 x 92,5 x 36 mm) a váži iba 250 gramov. Pri nutnom presune náradia sa tak nemusíte zbytočne nadrapovať s veľkými pracovnými kuframi na náradie. 

Xiaomi Duka RS1 už za 11 eur z EÚ skladu nájdete na Geekbuying.com

Sadu náradia Xiaomi Duka RS1 s 24 nadstavcami a multifunkčnou račňou momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „5KINFDIW“ si ju môžete zaobstarať už za 11,00 eur. K dispozícii je aj expresne rýchla doprava z nemeckého skladu, ktorá vás vyjde iba na dodatočných 2,25 eur. Vďaka tomuto typu dodania z EÚ skladu sa však vyhnete zbytočným poplatkom, ktoré hrozia pri doprave z čínskych skladov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close