Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi 70MAI kamera do auta je opäť raz dostupná vo skvelej zľave. Doma ju môžete mať už o pár dní!

Ak patríte medzi aktívnych šoférov tak sa určite s nami zhodnete na tom, že cestovanie dokáže byť niekedy celkom veľmi „zaujímavé“. Častokrát šoféri nereagujú ako majú, nedodržiavajú dopravné predpisy a podobne. Nehovoriac o tom, že mnohokrát takéto správanie končí v tom lepšom prípade „len“ škrabancami alebo malými ťukancami. A dokazovania koho to je vinou býva častokrát priam nadľudským výkonom, teda ak nemáte záznam z nehody, ktorý častokrát dokáže odhaliť vinníka bez toho, aby vznikli nejaké pochybnosti.

A práve preto by vám dávame do pozornosti túto Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam, ktorú aktuálne kúpite vďaka akciovej ponuje s cenovkou pod 39€ spolu aj s expresným doručením od 2 do 7 pracovných dní od odoslania v e-shope GeekBuying.com. Čerešničkou na torte je, že je dostupná z poľského skladu čo znamená, že sa vyhnete ďalším poplatkom ako je napr. možné CLO či DPH.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam je kamerou do auta, ktorá je cenovo dostupnou alternatívou voči drahej konkurencií

Táto Xiaomi kamera do auta hoci je drobným zariadením tak v sebe skrýva zaujímavé funkcionality, s cenovkou pod 40€. Kamera ponúka vysoké FULL HD rozlíšenie v kombinácii s pozorovacím uhlom 130 °.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta pozorovacie uhly
Zdroj: produktová fotografia

Ďalej, sa môže chváliť širkou výbavou ako je napríklad vstavaný mikrofón, možnosť rozšírenia internej pamäte, ktorá je 512MB až do veľkosti 64GB, kompaktnými rozmermi, ktoré vám z výhľadu neuberie veľa či vstavanou batériou o veľkosti 240mAh, ktorá ak by vám nestačila tak v balení nájdete dlhý 3.5 metrový USB kábel, ktorý jednoducho môžete zapojiť do  vstavaného zapaľovača v aute.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta
Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavosťou tejto kamery je aj podpora Wi-Fi pripojenia, ktorá napríklad umožňuje prenos  živého obrazu priamo do telefónu, prostredníctvom ktorého videá ako aj zábery môžete priamo sťahovať. Kamera po bokoch ďalej disponuje ledkou, ktorá vás informuje o tom či práve natáčate video alebo nie.

Xiaomi 70MAI Smart Dash Cam kamera do auta diody
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás kamera zaujala tak určite vám odporúčame využiť túto akciovú ponuku, zľava je totiž časovo obmedzená  a je aktívna len niekoľko následujúcich dní. Výsledna cena tak bude menej ako 39€.

Xiaomi 70 MAI Master kamera do auta
Zdroj: vlastný

Xiaomi 70 Mai

Pozn. redakcie: cena kamery je platná ku dňu publikovania článku

Zdroj: vlastný, TS

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close