​​Xbox

Xbox One získava veľkú aktualizáciu, ktorá prináša podporu hrania hier vo vysokom rozlíšení

Spoločnosť Microsoft uvoľňuje v týchto dňoch novú systémovú aktualizáciu pre majiteľov hernej konzole Xbox One a Xbox One S. Nová systémová aktualizácia prináša niekoľko zaujímavých noviniek, o ktorých sa dozvieš v tomto článku.

Poďme teda pekne od začiatku. Majitelia Xboxov sa môžu tešiť na úplne nový režim automatickej latencie, ktorý Ťa upozorní na zvolenie ideálneho režimu pri hraní hier. Systém Ťa tak automaticky upozorní na nastavenie správneho režimu pre čo najlepšiu kvalitu a plynulosť obrazu v hre. Vďaka tejto funkcii tak televízor s podporou ALLM bude sa sám schopný prepnúť do čo najlepšieho a najvhodnejšieho režimu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xbox
Zdroj fotografie: gsmarena.com

S novou aktualizáciou prichádza podpora pre kompatibilné displeje s technológiou AMD Freesync. Táto technológia tak umožní znižovať latenciu a priniesť ešte vyššiu plynulosť a opäť lepší zážitok z hrania hier.

Xbox
Zdroj fotografie: gsmarena.com

Azda najzaujímavejšou novinkou je prichádzajúca podpora pre monitory s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov na zariadeniach Xbox One a Xbox One S. Táto novinka tak umožní majiteľom uvedených Xboxov si niektorý obsah užiť aj na vyššom rozlíšení. Okrem týchto noviniek aktualizácia prináša aj rôzne ďalšie novinky, o ktorých Microsoft informuje aj vo svojej správe.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Businessinsider.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close