Spravodajstvo​​Xbox

Xbook One X je zariadenie kombinujúce Xbox One a notebook. Udá toto zariadenie smer vývoja herného hardwaru?

Konzolisti a PC hráči. Dve skupiny používateľov, ktorí medzi sebou vedú už dlhú dobu „vojnu“ o to, ktorá platforma je lepšia na hry. Nuž, Eddie Zarick prišiel s riešením, ktoré by mohlo tieto dva znepriatelené tábory dať dokopy – Xbook One X.

Xbook One X kombinuje hernú konzolu a notebook

V krátkom videu, ktoré uverejnil Zarick na serveroch Youtube ukázal zariadenie, ktoré prináša výhody oboch platforiem. Pohodla notebooku a výkonu herných konzol. Jeho „výtvor“ ponúka 21“ FHD monitor so vstavanou klávesnicou, mikrofónom a výkonom hernej konzoly Xbox One X. V rámci sprievodného blogu napísal, že celý tento systém je vložený do špeciálneho puzdra so vstavanou klávesnicou, ktorú je možné využívať na navigáciu v rámci používateľského rozhrania bez toho, aby ste mali zapnutý ovládač. Zároveň ponúka aj pôvodný chladiaci systém zariadenia Xbox One X, ktorý je vhodný na hranie extrémne náročných hier.

Zariadenia však bohužial funguje len ak ho zapojíte do siete. Dôvodom je totiž to, že moderné herné konzoly jednoducho nie sú stavané na batérie. Na druhej strane zariadenie disponuje napríklad tlačidlami pre ovládanie LCD panelu, USB portmi, výstupom HDMI s podporou 4K a ďalšími vlastnosťami, ktoré rozširujú funkcionality „klasickej“ hernej konzoly.

Ak vás toto zariadenie zaujíma tak jeho „poskladanie“ trvá zhruba 2 až 3 týždne.

Zdroj: edsjunk.net

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close