Sponzorovaný obsahWindows

Windows 10 Pro už do 5,75€! Získajte doživotnú licenciu s Godeal24 na softvér a nielen na Windows!

Neprehliadnite aktuálnu ponuku na Windows 10 Pro, či kancelársky balíček Office. Originálne licencie na softvér môžete získať aktuálne za zlomok z pôvodnej ceny.

Keď si kúpite zánovný, či nový počítač, tak prvou vecou, ktorú je potrebné spraviť, je nainštalovať Windows. Jeho kúpa prostredníctvom oficiálneho obchodu spoločnosti Microsoft, nie je lacnou záležitosťou. Rovnako to platí aj v prípade kancelárskeho balíčka. A práve preto nám dovoľte dať vám do pozornosti ponuku e-shopu Godeal24.

Prečo nakupovať OEM verzie na Godeal24?

Úspora peňazí: hlavný dôvod, prečo nakupovať OEM verzie softvéru, je ich cena. Môžete získať hociktorú verziu Windowsu, či kancelárskeho balíčka Office! Všetky tieto OEM verzie prichádzajú na trh s poslednými funkciami. Taktiež dostane aj softvérovú podporu vrátane bezpečnostných aktualizácií.

Legálnosť licencie: Mnohí sa boja kúpy licencie od predajcov tretích strán. Godeal24 je legálnym predajcom, ktorý okrem iného ponúka aj záruku na ich produkty.

Online podpora 24/7: Keď si kúpite hociktorý produkt na Godeal24, tak spolu s kúpou softvéru získate aj pomoc zo strany e-shopu, ktorá vám napríklad pomôže s inštaláciou. Ak máte otázky ohľadne licencií, tak môžete kontaktovať podporu e-shopu prostredníctvom e-mailu service@godeal24.com.

Godeal24 oficiálny výpredaj softvéru: Windows 10 Pro môžete aktuálne získať už od 5,75€/PC. Office 2021 Professional, za ktorý by ste inak zaplatili stovky € prostredníctvom stránok Microsoftu, na Godeal24 kúpite už od 29,99€. Rovnako pri kúpe viacerých produktov v rámci balíku, môžete ušetriť ešte viac.

Godeal24_ponuka_windows
Zdroj: Godeal24

Najnižšia cena po obmedzený čas

Ušetrite až do 62%! Pri kúpe Windows OS a MS Office s kupónom SGO62 môžete ušetriť až 62%

Ušetrite až do 50% s kupónom SGO50

Ďalší softvér: Všetko, čo potrebujete pre prácu a štúdium s kupónom SGO62

Godeal24_ponuka_windows_2
Zdroj: Godeal24

V ponuke obchodu okrem iného nájdete aj ďalší softvér vrátane nástrojov pre váš počítač ako napríklad Ashampoo Photo Commander 16, Wise Care 365, Adguard, iObit a podobne.

Ďalšie nástroje >>>

Čo je to OEM licencia?

OEM licencia je v tomto prípade licencia na softvér od výrobcov počítačov. Microsoft týmto spoločnostiam predáva licencie na softvér výrazne lacnejšie. Je dôležité poznamenať, že OEM licencie sú legálne a bezpečné, nejde o pirátske verzie Windowsu a Officeu. Možno sa teraz sami seba pýtate, ako sa OEM verzie Office a Windows líšia od maloobchodných verzií. Hlavným rozdielom medzi verziou OEM a maloobchodnou verziou je prenos licencie z jedného počítača na druhý. OEM licenciu je možné nainštalovať iba na jeden počítač. Ostatné vlastnosti sú úplne rovnaké a vôbec neovplyvnia používania zariadenia.

Godeal24 dosiahol medzi verejnosťou veľký úspech s profesionálnym, rýchlym servisom, sledovanými platbami a zárukou vrátenia peňazí. Okrem toho majú používatelia pred a po zakúpení k dispozícii tím technickej podpory, ktorý dokáže nielen vyriešiť prípadné problémy, ale aj odporučiť, ktorú verziu systému Windows kúpiť, a poskytnúť doživotný popredajný servis!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close