WhatsApp volá Slovákov, aby išli testovať jednu z najžiadanejších funkcií, ktorá má prísť čo nevidieť!

WhatsApp začal Slovákov pozývať, aby začali testovať funkciu nezávislého využívania jedného účtu na viacerých zariadeniach súčasne.

WhatsApp
Zdroj: Vosveteit.sk (Peter Borko)

Aj napriek tomu, že WhatsApp je aktuálne najväčšia četovacia platforma na svete, tak stále viacero funkcií aplikácii chýba ako soľ. Vývojári platformy to dobre vedia a preto aktívne pracujú na nových možnostiach interakcií s aplikáciou. Nedávno sme vás napríklad informovali o tom, že v službe bude možné reagovať na správy prostredníctvom emotikonov, podobne ako je tomu v aplikácii Messenger od Facebooku.

Jednou z vôbec najočakávanejších funkcií, o ktorej sa už hovorí bezmála rok, je možnosť využívania jedného účtu na viacerých zariadeniach súčasne bez toho, aby musel byť online smartfón.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V januári tohto roka vyplávali na povrch informácie ohľadne toho, že používatelia budú môcť využívať svoj účet celkovo na 4 zariadeniach bez toho, aby musel byť smartfón online. Samozrejme, potom ako vyplávali tieto informácie na povrch, tak jednou z najfrekventovanejších otázok následujúcich dní zo strany používateľov bolo: „Kedy?“. Od januára tohto roku sme mohli o tejto funkcii počuť ešte niekoľkokrát. Dnes už vieme povedať, že nie sme ďaleko od uvoľnenia tejto funkcie pre širokú verejnosť.

WhatsApp finišuje práce s jednou z najočakávanejších funkcií

Doposiaľ v súvislosti s novými funkciami, WhatsApp ich primárne testoval naprieč domácim regiónom. V mnohých prípadoch sa museli dokonca vývojári poriadne poprehrabávať v kóde, aby funkcie mohli vôbec aktivovať. To sa najnovšie mení. WhatsApp začal totiž ponúkať možnosť využívania jedného účtu súčasne na viacerých zariadeniach aj prvý používateľom naprieč našim regiónom, čo značí, že uvedenie funkcie v prax, je na spadnutie.

Ako môžete vidieť nižšie na snímkach obrazovky, tak WhatsApp píše:

„Pripojte sa k beta programu pre viacero zariadení! Používajte WhatsApp v ďalších štyroch zariadeniach súčasne bez toho, aby váš telefón bol vždy online.“ odhaľuje prvá snímka obrazovky nižšie.

Funkciu nižšie nám ponúkol WhatsApp vo verzii 2.21.20.20.

Očakávame, že funkciu spoločnosť sprístupní pre koncových používateľov v priebehu najbližších aktualizácií, najneskôr ku koncu roka.

Uvítate túto funkciu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre