APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

WhatsApp pre počítače dostáva podporu tmavého režimu. Takto si ho môžete zapnúť!

WhatsApp približne po dvoch rokoch, ako priniesol podporu tmavého režimu pre Android a iOS, najnovšie ho prináša i do rozhrania počítačov.

WhatsApp ešte koncom minulého roka sprístupnil pre používateľov desktopovej verzie služby novú verziu aplikácie. Tá priniesla najmä nový a moderný vzhľad. Zdá sa však, že nový vzhľad aplikácie nie je všetko, na čom vývojári služby v poslednom období pracovali.

Najnovšie sa do pozornosti dostáva nová verzia BETA aplikácia, ktorá prináša dlho žiadanú funkciu. O čo konkrétne ide? Samozrejme, reč nie je o ničom inom, ako o natívnej podpore tmavého režimu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

WhatsApp pre počítače dostáva podporu tmavého režimu

V týchto dňoch začali používatelia najnovšej verzie aplikácie WhatsApp Beta UWP (v2.2205.2.0) hlásiť, že im v nastaveniach aplikácie pribudla podpora tmavého režimu. Mimochodom, deje sa tak približne po 2 rokoch potom, ako spoločnosť Meta pridala podporu tohto režimu do rozhrania mobilných aplikácií pre Android a iOS. Ako sa však hovorí, tak radšej neskôr ako nikdy.

Ako podpora tmavého režimu v rozhraní aplikácie vyzerá, sa môžete pozrieť nižšie v náhľade snímky obrazovky.

WhatsApp pre PC_Tmavy rezim
Zdroj: Vosveteit.sk

K samotným nastaveniam tmavého režimu sa dostanete prostredníctvom pár kliknutí. Potom, ako otvoríte aplikáciu, tak kliknite na tri vodorovné bodky v ľavom hornom rohu vedľa vášho profilového obrázku. Následne otvorte Nastavenia aplikácie. V rámci tejto ponuky uvidíte sekciu Motív, ktorú otvorte a v ďalšom kroku budete môcť zvoliť vami preferovaný režim. Na výber budete mať zo svetlého a tmavého režimu. Respektíve budete môcť nastaviť, aby aplikácia sledovala systémové nastavenia vášho počítača.

V prípade, ak používate inú verziu aplikácie WhatsApp pre váš počítač ako je BETA, tak nám dovoľte, dať vám nižšie do pozornosti odkaz na aplikáciu, ktorú môžete stiahnuť cez Microsoft Store.

WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Pevne veríme, že tip na novú funkciu vás potešil.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close