WhatsApp pracuje na novej funkcii, ktorej príchod ocenia mnohí používatelia

Vývojári služby WhatsApp pracujú na funkcii, ktorá umožní používateľom ovládať rýchlosť prehrávaných správ.

WhatsApp
Zdroj: Vosveteit.sk (Peter Borko)

Meta (Facebook) v posledných týždňoch pracuje na službe WhatsApp intenzívnejšie, ako iné dni. Minimálne to naznačujú posledné správy súvisiace s pripravovanými funkciami. Len niekoľko dní dozadu sme mohli čítať napríklad o funkcii reakcií na správy, ktorú môžu dobre poznať používatelia aplikácie Messenger. Rovnako sme mohli čítať i o novom vzhľade pre desktopovú verziu aplikácie, ktorá je už dnes dostupnou  pre širokú verejnosť prostredníctvom BETA programu.

Používatelia dostanú do rúk nástroj, pomocou ktorého budú môcť ovládať rýchlosť prehrávania hlasových správ

Najnovšie sa do pozornosti dostáva ďalšia funkcia, ktorá tentokrát súvisí s prehrávaním hlasových správ. Ako informuje portál WABetaInfo.com, tak vývojári služby pracujú na funkcii, ktorá umožňuje kontrolovať rýchlosť prehrávania správ.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Funkcia bola objavená v BETA verzii aplikácie pre iOS (2.21.24.9) a ako môžete vidieť nižšie v náhľade, tak ponúka možnosť dvojnásobného zrýchlenia prehrávania správ.

„Funkcia prehrávania hlasových poznámok pomocou rôznych rýchlostí prehrávania zožala obrovský úspech. Po vydaní funkcie v beta verzii WhatsApp pre Android 2.21.9.10 a aktualizácii WhatsApp Messenger beta pre iOS 2.21.90.11, WhatsApp teraz pracuje na novej verzii funkcie, vďaka ktorej bude kompatibilná so zvukovými správami.“ píše portál WABetainfo.com.

WhatsApp funkcia zrychlenia hlasovej spravy 2x
Zdroj: Vosveteit.sk

Portál ďalej dodava, že funkcia je aktuálne v aktívnom vývoji pričom nie je známy termín, kedy by mohla byť oficiálne distribuovanou pre širokú verejnosť pre Android, či iOS používateľov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre