APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp hovorí o novej funkcii, ktorú ocenia používatelia, čo zdieľajú videá

Vývojári WhatsAppu do aplikácie začínajú postupne zavádzať jednu z funkcií, ktorá už dlhšiu dobu chýba.

Hoci WhatsApp získava posledné týždne extra pozornosť v dôsledku nových pravidiel používania služby, ktoré zapríčinili masívny odliv používateľov na konkurenčný Telegram, ši Signal, tak aj napriek tomu pracuje na nových funkciách.  Zároveň však treba dodať, že tieto nové pravidlá ešte nie sú v platnosti, stane sa tak až 15. mája. Následne, ak ich používateľ neschváli, tak mu bude obmedzená funkcionalita služby, a neskôr mu bude odstránený účet.

Spoločnosť prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámila novú funkciu, ktorú ocenia hlavne ľudia pracujúci s video obsahom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

WhatsApp: „Pre vaše oči, nie pre vaše uši“

Ako môžete čítať nižšie v publikovanom statuse, tak funkcia umožňuje vo videách stlmiť zvuk a potom ich zdieľať ďalej. Napríklad v rámci konverzácií, ale aj prostredníctvom statusov.

Funkcia bude pravdepodobne v dohľadnej dobe distribuovaná pre širokú verejnosť. Nám sa ju zatiaľ podarilo objaviť vo verzii beta aplikácie 2.21.4.1, kde sme našli ikonu reproduktora hneď vedľa trvania a podrobností videozáznamu, ktorý sa používatelia pokúšajú odoslať ostatným.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free

Čo sa týka aktuálnej verzie aplikácie, ktorá je dostupnou v obchode, tak v tomto prípade funkciu (zatiaľ) nemáme ešte dostupnou. Predpokladáme však, že WhatsApp ju aktuálne dolaďuje, pričom uvoľnenou bude v najbližšej aktualizácii. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close