Wanbo TT – kompaktný domáci projektor s Full HD rozlíšením aktuálne v českom sklade s lákavou cenou

Vychutnaj si svoje obľúbené filmy, seriály či hry v úplne iných rozmeroch. S projektorom Wanbo TT posunieš multimediálnu zábavu na iný level.

wanbo tt ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ani ty nepatríš medzi najväčších milovníkov pozerania klasickej televízie a kúpa modernej inteligentnej TV za stovky eur ti jednoducho nedáva zmysel? Na bežné pozeranie filmov, seriálov a hranie hier si bohato vystačíš aj s moderným inteligentným projektorom akým je Wanbo TT. Z audiovizuálneho hľadiska ponúkne dokonca ešte intenzívnejší zážitok, ako väčšina bežných televízorov v jeho cenovej kategórii.

Oproti jeho TV konkurentom však prináša kopu predinštalovaných aplikácií ako Netflix, YouTube a pod., je mimoriadne kompaktných rozmerov a v domácnosti ti nezaberie žiadne miesto a ešte ako bonus je vybavený mimoriadne svižným operačným systémom. Zabúdať by sme nemali ani na jeho aktuálnu nízku cenovku na e-shope Geekbuying.com. Pri nákupe z českého skladu tak ušetríš desiatky eur, pričom poteší aj bezplatná doprava bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Wanbo TT – ozajstné „domáce kino“

Domáci kompaktný projektor Wanbo TT ponúka plné Full HD rozlíšenie, teda 1 920 x 1 080 pixelov s perfektným kontrastom a detailami v obraze. Vďačí za to aj svietivosti až 650 ANSI lumenov, čo zabezpečuje skvelú čitateľnosť obrazu aj v horších svetelných podmienkach.

Ostrosť obrazu podporujú aj najmodernejšie technologické výdobytky a štandardy. K dispozícii je pokročilé automatické zaostrovanie obrazu už do pár sekúnd. Počas pozerania filmov, seriálov, hier či prezentácií sa tak nemusíš obávať ručného ostrenia a vyhladzovania rozmazaných hrán. O všetko sa postarajú pokročilé algoritmy založené na umelej inteligencii. Poteší aj podpora najmodernejšieho štandardu HDR10 či dekódovanie 4K obrazu.

Častým kameňom úrazu cenovo dostupných domácich projektorov a inteligentných TV je pomalý operačný systém a horšia ovládateľnosť. Projektor Wanbo TT je pravým opakom, keďže je vybavený 4-jadrovým procesorom Mediatek MTK9266 a operačným systémom založenom na Linuxe. Zaručený je tak svižný chod systému, v ktorom zároveň nájdeš aj kopu predinštalovaných aplikácií a možnosť inštalovať ďalšie obľúbené appky prostredníctvom obchodu s viac ako 200 aplikáciami.

wanbo tt reproduktory-min
Zdroj: Geekbuying.com

Skvelý audiovizuálny zážitok, ktorý môže projektor Wanbo TT ponúknuť, podpisuje aj ďalšia výbava v podobe dvojice vstavaných Hi-Fi reproduktorov so systémom 360 Dolby Atmos. K dispozícii je možnosť pripojenia so zariadeniami hneď viacerými spôsobmi. Nechýba pripojenie HDMI, USB, Bluetooth 5.1 či najmodernejšie Wi-Fi štandardy podporujúce 2,4 GHz ako aj 5 GHz pásmo.

Projektor Wanbo TT momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za skvelých 209,00 eur. Pri objednávke nezabudni využiť zľavový kupón „WANBOTT“. Za dopravu z českého skladu neplatíš v tomto prípade ani cent navyše. Nemusíš sa tak obávať žiadnych dodatočných poplatkov ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre