Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Vždy dokonale uvarená ryža? So Xiaomi Mijia Electric Rice Cooker ryžovarom to je naozaj hračka!

Objem až 4 litre, dizajn vhodný do akejkoľvek kuchyne, nepriľnavý povrch či nízka cena robia z tohto ryžovaru naozaj silného adepta na kúpu.

Ryžovar. Bežná výbava čínskej, či akejkoľvek inej domácnosti v rozličných krajinách ďalekej Ázie. Pre Európanov, respektíve Slovákov a Čechov stále čiastočne mýtické zariadenie, ktoré drvivá väčšina z nás nemá doma. Klasické spôsoby varenia ryže v hrncoch, ktoré nás ešte učili naše babičky, síce vyhovujú našim chutiam, no neustály prísun nových gastronomických zážitkov v nás môže vzbudzovať túžbu uvariť si doma dokonalú ryžu na „ázijský“ spôsob, podobne, ako chutí ryža v ázijských reštauráciách, či v sushi baroch. Pri vytváraní dokonalého pomocníka na varenie dokonalej ryže však naši čínski priatelia nemysleli iba na chuť či štruktúru výsledného produktu, ale aj na jednoduchosť ovládania a používania. Výsledkom je moderný a používateľsky naozaj nenáročný ryžovar, v ktorom uvarí ryžu aj ten najväčší odporca varenia. 

Xiaomi Mijia Electric Rice Cooker za 64,59 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mijia Electric Rice Cooker

xiaomi mijia electric rice cooker
Zdroj: TomTop

Jedným z naozaj skvelo vybavených ryžovarov, ktorý by si mohol mať vo svojej domácnosti aj ty, je už v názve spomínaný Xiaomi Mijia Electric Rice Cooker, v tomto prípade s objemom nádoby až 4 litre. S vonkajšími rozmermi 32,3 x 28,0 x 22,3 cm však ide stále o kompaktný kuchynský spotrebič, ktorý by takmer určite našiel využitie v každej modernejšej, či „uponáhľanej“ domácnosti. 

xiaomi mijia electric rice cooker 4
Zdroj: TomTop

Čo sa týka samotných technických detailov, výrobca v tomto prípade siahol po klasickom elektrickom ohreve (s výkonom až 890W) nádoby, ktorá je zložená z 5 jednotlivých vrstiev, dokopy s hrúbkou až 2 mm. Vrchná vrstva s nepriľnavým PFA povrchom zaručuje dokonalé a bezproblémové uvarenie ryže bez nepríjemného prihorievania. Vďaka piatim vrstvám je zároveň zabezpečené ideálne rovnomerné zohrievanie celej nádoby

xiaomi mijia electric rice cooker 2
Zdroj: TomTop

Na prednej časti ryžovaru sa nachádza jednoduchý LED displej zobrazujúci zostávajúci čas varenia, ako aj tri tlačidlá pre nastavenie základných údajov potrebných pre uvarenie ryže. Ryžovar sa však dá bezproblémovo prepojiť s Mi Home aplikáciou, ktorá disponuje aj predvolenými režimami varenia, pričom zároveň umožňuje kompletné bezdrôtové nastavenie samotného varenia.

Xiaomi Mijia Electric Rice Cooker za 64,59 eur nájdeš na TomTop.com

Xiaomi Mijia Electric Rice Cooker s objemom 4 litre nájdeš momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com za 64,59 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pri tomto výbere dopravy sa nemusíš obávať dodatočných poplatkov, či niekoľko týždňovej dodacej lehoty. 

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close