Sponzorovaný obsahWindows

Využi zľavové tornádo v rámci akcie 12.12. na Keysfan. Windows 10 ale i Windows 11 môžeš získať úplne zadarmo!

Ďalšia vlna výpredajov na e-shope Keysfan je tu! Ku vybraným softvérovým balíčkom rozdáva nový Windows 11 ako darček.

Kúpa kancelárskeho balíčka Office či iných, častokrát drahých softvérových nástrojov nebola nikdy výhodnejšia! V rámci zľavového tornáda 12.12. môžeš pri kúpe vybraných produktov na e-shope Keysfan.com ušetriť desiatky eur. Zrejme najlákavejšia je však akcia, v ktorej je možné získať originálny licenčný kľúč na operačný systém Windows 10 alebo Windows 11 úplne zadarmo! Ak nad kúpou nového Windowsu, či kancelárskym balíčkom Office váhaš, určite sa poponáhľaj. Akcia potrvá už iba niekoľko dní.

Kúp 1 a získat Windows 11 Pro úplne bezplatne

Ako sme už uviedli vyššie, najlákavejšou akciou spomedzi výpredajov je práve balíček Microsoft Office s operačným systémom Windows 11 Pro ako darček. Cenovka kancelárskeho balíčku Office začína už na šialených 30,99 eur.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Radšej stará dobrá klasika v podobe Windows 10 Pro?

Ak zrovna nie si fanúšikom nového Windows 10 Pro a radšej by si siahol po overenej klasike, určite neprehliadni aj exkluzívne balíky Office s bezplatnou verziou overeného Windowsu 10 Pro. K dispozícii je taktiež balík s najnovším, ako aj staršími verziami kancelárskeho balíka Office. Cena jednotlivých balíkov pritom začína už na skvelých 22,99 eur.

Ušetriť môžeš aj na ďalších produktoch

Pokiaľ nehľadáš práve kancelársky balíček Office alebo Windows 11 / Windows 10 Pro, určite neváhaj využiť ďalšie zľavy, ktoré nájdeš na e-shope Keysfan.com. Pri vybraných produktoch totižto môžeš uplatniť špeciálny zľavový kód „SKF50“, vďaka ktorému ušetríš až 50% z pôvodnej ceny.

K dispozícií sú aj ďalšie softvérové balíky, pri ktorých je možné využiť zľavový kód „SKF62“. Logicky, na produktoch nižšie môžeš vďaka nemu zraziť ich cenovku až o 62% nižšie, čo rozhodne nie je na zahodenie.

Nákup na e-shope Keysfan.com je mimoriadne jednoduchý

Kúpa a aktivácia licenčných softvérových kľúčov je prostredníctvom e-shopu Keysfan.com naozaj jednoduchá a zvládne to naozaj každý. Do nákupného košíka stačí vložiť požadovaný softvér a následne prejsť k úhrade, prípadne ku uplatneniu zľavového kupónu.

Keysfan_vlozenie kuponu
Zdroj: Keysfan

Samotnú platbu je možné vykonať tradičnými cestami, no ku najbezpečnejším určite patrí platba cez platformu PayPal. Po úspešnom uhradení stačí počkať na zaslanie licenčného kľúča. Ten by ste mali obdržať do 24 hodín od úhrady. Po jeho obdržaní stačí zakúpený licenčný kľúč aktivovať, či využiť pri inštalácii vami zakúpeného softvéru.

Keysfan_nakup_2
Zdroj: Keysfan

O Keysfan.com

E-shop Keysfan.com ponúka bezpečnú cestu získania originálneho softvéru za bezkonkurenčne nízke ceny. Nakupovanie na samotnom e-shope Keysfan.com je také jednoduché, ako len môže byť. Vybrať si môžete z niekoľkých druhov platby, pričom ku zaslaniu licenčného kľúču dochádza krátko po úhrade. Na využívanie zakúpených produktov tak nemusíte zbytočne dlho čakať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close