Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Výrobca LONGER spúšťa Black Friday! 3D tlačiarne a laserové gravírovačky nájdeš za tie najlepšie ceny

Populárnu laserovú gravírovačku LONGER RAY5 alebo špičkovú tlačiareň Orange 4K kúpiš za historicky najnižšie ceny.

Výpredaje v rámci každoročnej zľavovej kampane Black Friday opäť nemíňajú ani populárneho výrobcu 3D tlačiarní a laserových gravírovačiek LONGER. Tie najpopulárnejšie modely pre úplných amatérov, no i pre skúsených používateľov aktuálne kúpiš za historicky najnižšie ceny! Samozrejmosťou je bezplatné doručenie z európskeho skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov. Celú akciovú ponuku výrobcu LONGER v rámci akcie Black Friday nájdete priamo na stránkach výrobcu.

LONGER RAY5 10W – gravírovanie a rezanie materiálov bez akýchkoľvek problémov

Laserová gravírovačka LONGER RAY5 10W má oproti konkurencii navrch hneď v niekoľkých aspektoch. Najkľúčovejším parametrom je nepochybne vysoká presnosť laserového modulu. Samotný laser je až 2-krát tenší ako väčšina konkurencie v tejto cenovej hladine. Jeho rozmery iba 0,06 x 0,06 mm ho predurčujú nie len na mimoriadne presné gravírovanie, ale aj na rezanie hrubších materiálov. Gravírovačke LONGER RAY5 10W vďaka tomu nerobí problém ani 20 mm drevená doska, či dokonca až 30 mm akryl.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Gravírovačku netreba podceňovať ani z bezpečnostných a ovládacích aspektov. Výrobca totižto zabezpečil maximálnu ochranu počas gravírovania, ktorú má na starosti hneď celá sada bezpečnostných snímačov. Pre jednoduchosť ovládania nesmie chýbať 3,5-palcový dotykový displej. Čo sa týka prepojenia gravírovačky s „externým svetom“, k dispozícii sú Wi-Fi pripojenie, možnosť vloženia TF karty alebo USB pripojenie. Bezproblémová konektivita a intuitívnosť je tak zaručená.

LONGER LK5 Pro – 3D tlačiarne aj na netradične veľké domáce projekty

3D tlačiareň LONGER LK5 Pro patrí medzi tradičné modely od výrobcu LONGER. Spája rokmi overené technológie, ktoré posúva na maximálnu úroveň, aby ponúkol zákazníkom tie najväčšie možnosti a voľnosť pri domácich projektoch. A práve na maximalistov mieri výrobca LONGER s týmto modelom ponúkajúcim tlačový priestor až 300 x 300 x 400 mm. Tlačiareň si tak hravo poradí s tými najväčšími domácimi projektami.

longer lk5 pro fdm tlaciaren
Zdroj: LONGER

Čo je pri 3D tlačiarňach mimoriadne kľúčové, je jednoduché zloženie samotnej tlačiarne. Väčšinu zákazníkov totižto tvoria úplní začiatočníci, ktorí s 3D tlačou nemajú žiadne skúsenosti. Práve takýchto zákazníkov určite poteší, že je tlačiareň dodávaná ako DIY skladačka postavená už na 90%. Doskladanie skladačky pritom zaberie maximálne pár desiatok minút. Do veľkých projektov sa tak môže človek pustiť takmer okamžite.

Výrobca myslel aj na jednoduché ovládanie, ktoré vyriešil 4,3-palcovým dotykovým displejom. Nechýbajú však ani najmodernejšie technologické výdobytky ako duálny systém odvetrávania a tlačová podstava z karborundového skla. Zabudnúť by sme nemali ani na pokročilé bezpečnostné funkcie, tichú základnú dosku a intuitívny open source softvér.

LONGER Orange 4K – precíznosť nadovšetko

Netradične vyzerajúca 3D tlačiareň LONGER Orange 4K mieri na používateľov hľadajúcich maximálnu precíznosť a jemnosť výtlačkov. Ide o špeciálnu 3D tlačiareň postavenú na technológii SLA. Jedná sa o špeciálny typ 3D tlače, pri ktorej sa využíva fotocitlivá kvapalná živica. Tá je vytvrdzovaná laserovým lúčom, čoho výsledkom sú logicky omnoho precíznejšie výtlačky.

Použitie tejto technológie sa v číslach premietlo do rozlíšenia tlačiarne až 6 480 x 3 840 pixelov. Jemnosť výtlačkov je tak skutočne nadpriemerná, no treba počítať s menšími obmedzeniami. Značným je určite veľkosť samotného tlačového priestoru – 120 x 68 x 190 mm. Na druhej strane, samotná tlač je omnoho rýchlejšia ako pri bežných formách 3D tlače. Ak si pri rýchlom porovnaní neviete dať rady, ktorá technológia 3D tlače je pre vás najvhodnejšia, určite využite náš stručný prehľad o technológiách SLA vs FDM.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close