Vylepšite kameru svojho Samsung smartfónu vďaka novému modulu: Využijete ho aj vy?

Váš Samsung smartfón môže po novom fotiť ešte lepšie snímky. Vyskúšajte nový modul, ktorý je k dispozícii prostredníctvom Galaxy Store.

Samsung Galaxy S22_recenzia_kamerovy modul_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Kamera smartfónu je dnes jednou z najdôležitejších súčastí pri výbere nového modelu. Niektorí používatelia si totiž vyberajú svoj nový model len na základe toho, že ho chcú využívať pre kvalitné snímky, v čom juhokórejská spoločnosť Samsung určite nezaostáva. Mnohí milovníci mobilnej fotografie teda radi volia práve smartfóny od tejto spoločnosti, pričom ak vlastnia niektorý model z radov Galaxy, majú dôvod na radosť. Len pred nikoľkými dňami sa totiž v oficiálnom obchode Galaxy Store objavil nový modul pre kameru, ktorý vylepšuje fungovanie kamery smartfónu a v konečnom dôsledku aj snímky a videá. Ako tento modul nájdete a aké všetky zmeny prináša si teraz prezradíme spoločne.

Vylepšite kameru svojho Samsung smartfónu pomocou nového modulu

Ak patríte medzi nadšencov do mobilnej fotografie, určite viete, že aj na aplikácii, ktorú využívate, záleží. Vďaka tomu môžeme rátať napríklad s lepšími snímkami, ktoré vytvoríme pomocou populárnej aplikácie Google Camera, ako z inej aplikácie, ktorá bežne prichádza do Android smartfónov iných výrobcov ako Google. Svoju aplikáciu pre vytváranie snímok a natáčanie videí vylepšuje teraz aj gigant medzi výrobcami smartfónov, juhokórejský Samsung. Podarilo sa mu to vďaka novému modulu Good Lock, ktorý nájdeme oficiálne v Galaxy Store.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Good Lock Samsung appka
Zdroj: Vosveteit.sk

Nový modul však nenájdeme v Galaxy Store len tak ľahko, skrýva sa totiž pod označením Camera Assistant. Tento modul prišiel do oficiálneho obchodu v rovnaký deň ako aktualizácia na Android 13 pre prvé modely z radu Galaxy S22. Využívať ho môžeme teda už od 24.10.2022. A ak vás zaujíma, prečo by ste si ho mali nainštalovať aj vy, ste na správnom mieste. Prezradíme vám totiž, že nový modul pre Samsung smartfóny prináša vylepšenia, po ktorých bude túžiť každý jeden milovník mobilnej fotografie.

Možnosť vypnutia HDR aj lepšie sériové snímanie

Ak patríte medzi skalných fanúšikov spoločnosti Samsung a taktiež radi fotíte, isto ste si všimli, že spolu s nadstavbou One UI 4.1 zmizla možnosť vypnutia HDR. To sa však s novým modulom Good Lock vracia, pričom noviniek je oveľa viac. Rovnako musíme spomenúť aj možnosť sériového snímania s rýchlou uzávierkou či možnosť vynútiť výstup obrazu v plnej kvalite do HDMI. Noviniek je však oveľa viac, nižšie sa teda môžete pozrieť na snímku obrazovky z tohto modulu.

Good Lock Samsung appka
Zdroj: Vosveteit.sk

V súčasnosti by mal byť modul dostupný pre viaceré smartfóny, no napriek tomu musíme rátať aj s tým, že niektoré smartfóny stále nebudú vedieť tento modul využiť. Do budúcna by však Samsung mal zaviesť modul Good Lock aj pre väčšie množstvo smartfónov. Ak teda teraz stále neviete nový modul nájsť, v budúcnosti by sa tak malo stať.

Využijete nové funkcie modulu Good Lock aj vo vašom Samsung smartfóne? A ktorá nová funkcia pre kameru bude pre vás najatraktívnejšou? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre