Vyhnite sa v Obchode Play nekvalitným aplikáciám a hrám. Týmito trikmi nájdete to najlepšie, čo obchod ponúka!

Nájdenie tej správnej aplikácie v Obchode Play nemusí byť vôbec jednoduché. Pomocou týchto krokov to ale zvládnete raz-dva.

obchod s aplikaciami google play
Zdroj: Vosveteit.sk

Oficiálny obchod s aplikáciami pre používateľov operačného systému Android Obchod Play v sebe obsahuje státisíce rôznych aplikácií. Používateľ sa tak pri výbere tej správnej vie veľmi jednoducho stratiť v kvante softvéru, ktorý mu je k dispozícii. Aj preto sa v tomto obchode nachádzajú rôzne triedy a filtre, ktoré používateľom pomáhajú s výberom tej správnej aplikácie. No a my vám dnes ukážeme, akými rôznymi spôsobmi tak viete učiniť.

Zoradenie podľa hodnotenia

Hlas ľudu, hlas Boží. Užívateľské recenzie vám vedia rýchlo prezradiť, či ide o dobrú aplikáciu alebo nie. Aj preto ak nehľadáte konkrétnu aplikáciu, ale hľadáte iba pomocou pojmu, tak využite filter na zobrazenie aplikácií, ktoré majú svoje hodnotenie nad určitou hranicou. Takto sa vám zobrazia aplikácie, ktoré by mali stáť za to. Tlačidlo na zoradenie podľa hodnotenia je hneď pod vyhľadávacím poľom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

filter hodnotenie obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

Rebríčky najlepších

Prednastavené filtre ponúka aj samotný Obchod Play. Prekliknutím do sekcie Rebríčky najlepších sa vám zobrazia najpopulárnejšie aplikácie. Vy si ich viete ďalej filtrovať podľa toho, či sú dostupné zadarmo alebo aj pomocou konkrétnej kategórie.

rebríčky najlepších obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

To najlepšie z každej kategórie si viete pozrieť prehľadne aj v sekcii Kategórie, ktorá je posledná v poradí. Následne si už iba vyberiete kategóriu podľa vášho gusta a to vám zobrazí najlepšie aplikácie z daného odvetvia.

kategórie obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

Výber expertov

Aktuálne trendy a aplikácie skúma aj špeciálny Google tím, ktorý pravidelne vytvára akýsi výber TOP aplikácií. Či už ide o kategóriu Hry alebo Aplikácie, tak na domovskej stránke nájdite sekciu s názvom Redakčný výber hier/aplikácií. Budete mať zaručené, že nájdete skutočne dobrú aplikáciu.

redakčný výber obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

Odporúčané aplikácie

Nie je žiadnym tajomstvom, že Google vo svojich službách využíva pokročilé algoritmy, ktoré skúmajú vaše správanie v online svete. Podobne tomu tak je aj pri sťahovaní aplikácií. Google analyzuje aplikácie a hry, ktoré už máte nainštalované a podľa toho vám odporúča aplikácie, ktoré by sa vám mohli páčiť. Preto rozhodne na domovskej obrazovke obchodu vyskúšajte sekciu Odporúčané pre vás.

odporúčané obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

Podobné aplikácie

Ak hľadáte aplikáciu, ktorá je podobné nejakej, ktorú už používate, no chceli by ste schopnú alternatívu, tak sa určite porozhliadnite v sekcii Podobné aplikácie. Túto sekciu nájdete v spodnej časti vašej súčasnej aplikácie.

podobné aplikácie obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

Aplikácie od vývojára

V prípade, že sa vám náramne pozdáva aplikácia od konkrétneho vývojára, tak si pozrite aj jeho ďalšiu tvorbu. Šanca, že sa vám budú páčiť aj iné aplikácie je totiž mimoriadne vysoká. Pri aplikácii, ktorú už používate iba kliknite na meno vývojára, ktoré je pod názvom aplikácie. to vám zobrazí zoznam všetkých aplikácií od daného vývojára.

apky od vývojára obchod play
Zdroj: vosveteit.sk

Pevne veríme, že pomocou týchto krokov budete vedieť nájsť vysnívané aplikácie o čosi rýchlejšie.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre