Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Vybrali sme pre vás tie najzaujímavejšie produkty z ponuky GearBestu za mesiac máj

Dnes v rámci nášho Tipu redakcie by sme vám radi priniesli niekoľko zaujímavých produktov, ktoré sú momentálne v ponuke internetového e-shopu GearBest.com za zvýhodnenú cenu.

Prvým našim tipom je 3D tlačiareň – Ender Desktop 3D Printer Kit, o ktorej rozmýšľame aj my už dlhšiu dobu. Jedná sa totiž o zariadenie, ktoré je cenovo dostupné aj pre menší rozpočet a zároveň ponúka nadpriemernú kalibráciu, výsledkom čoho je vyššia kvalita tlače ako u konkurencií.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tlačiareň dokáže tlačiť predmety do veľkosti 150 x 150 x 200mm s rýchlosťou 200mm/sodchýlkou len 0,1mm. Zároveň hrúbku tlače je možné prispôsobiť od 0,1mm po 0,4mm pričom zariadenie je kompatibilné s viacerými materiálmi. Pre lepšiu ilustráciu čo dokáže si nižšie môžete pozrieť aj video recenziu.

Ak vás tlačiareň zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. Mimochodom, cena za ktorú je dostupná vás poteší – 199€ spolu s expresným doručením až k vašim dverám. PS: s kupónom GBENDER je možné ušetriť ešte ďalších 10€.

Druhým zaujímavým produktom, ktorým potešíme hlavne vášnivých hráčov hier je klávesnica Obins Anne Pro, ktorá momentálne zažíva len zavádzanie na trhu. Používateľom ponúkne voľnosť pri prispôsobení si podsvietenia klávesov, USB Micro rozhraním, ako aj technológiou Bluetooth, časom odozvy 1ms, integrovanou batériou s výdržou až 5 hodín (v prípade pripojenia cez Bluetooth).

Ak by ste sa chceli dozvedieť o klávesnici viacej tak vám odporúčame navštíviť e-shop GearBest kde jej cena je niečo okolo 70€ spolu aj s poštovným.

Tretím našim tipom je inteligentný náramok Xiaomi Mi Band 2, ktorý sa môže pochváliť viacerými funkciami oveľa drahších zariadení ako aj kompatibilitou s Windows zariadeniami. Zároveň ako jeden z mála inteligentných náramkov ponúka aj notifikácie napríklad o zmeškaných hovoroch, správach a podobne. Spomínanému zariadeniu sme sa venovali dávnejšie v rámci recenzie, ktorú nájdete na tejto adrese.

PS: ich cena je smiešných necelých 18€ spolu aj s poštovným.

Xiaomi nie je už dávno len výrobcom elektroniky, ale svoje zručnosti sa rozhodlo zužitkovať aj na poli módy, konkrétne s ruksakom, ktorý sa môže pochváliť unikátnym dizajnom. Ruksak využijete hlavne v prípadoch ak potrebujete ostať „mobilným“, totiž je navrhnutý na čo najpohodlnejšie prenášanie konzumnej elektroniky ako sú tablety, malé notebooky a podobne.

Zdroj: GearBest.com

Jeho cenovka sa pohybuje na úrovni okolo 15€, tak prečo sa ním nepotešiť?

Posledným našim tipom sú netradične „hlúpe“ hodinky, ktoré však svojim dizajnom ohúria nie len vás, ale aj okolie a s cenovkou niečo okolo 10€ sú priam ideálnou voľbou.

Zdroj: GearBest.com

Hodinky sa môžu pochváliť japonským strojčekom vo vnútri, koženým náramkom, vode odolnosťou až do 30m či unikátnymi dizajnovými variacimi. PS: sklíčko hodiniek je vyrobené so špeciálneho materiálu, ktorý je odolný voči poškrabaniu.

Zdroj: tlačová správa, vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close