Vybrali sme pre vás 5 užitočných Android aplikácií, ktoré by ste nemali prehliadať. Určite stoja za vyskúšanie!

Pozrite si 5 aplikácií, ktoré stoja za povšimnutie

Android_smartfon
Zdroj: Vosveteit.sk

Po dlhšej dobe vám opäť prinášame niekoľko zaujímavých aplikácií, na ktoré sme narazili v priebehu posledných dní, a zároveň vyčnievajú z davu.

True Amps

Prvou aplikáciou, ktorá nám padla do oka je True Amps. Ide o aplikáciu, prostredníctvom ktorej si viete zmeniť obrazovku nabíjania zariadenia. Dostupných je hneď niekoľko animácií, ktoré sú peknými hlavne v prípade AMOLED displejov. Zároveň pomocou aplikácie je možné aktivovať niekoľko dodatočných funkcionalít. Jednou z nich je napríklad funkcia prebudenia zariadenia dvojitým poklepaním. Mimochodom, prémiové funkcie aplikácie si môžete aktivovať buď za poplatok, alebo prostredníctvom jednorazového prezretia si reklám.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
True Amps: Battery Companion
True Amps: Battery Companion

DontKillMyApp

Väčšina Android zariadení funguje tak, že aplikácie po nejakom čase automaticky prestanú pracovať na pozadí smartfónu. V mnohých prípadoch je to žiadúca funkcia. Dôvodom je, že týmto spôsobom dochádza k šetreniu energie. Na druhej strane však existuje viacero aplikácií, z ktorých chceme dostávať notifikácie po celý čas bez toho, aby tam bol „výpadok“. Práve v týchto prípadoch viete využiť aplikáciu DontKillMyApp, prostredníctvom ktorej viete identifikovať aplikácie, ktoré sa vypínajú a hlavne kedy. Zároveň aplikácia má aj presne opačné využitie, kedy viete identifikovať aplikácie, ktoré sa nevypínajú tak, ako by mali, a spotrebovávajú napríklad príliš veľa energie. Inými slovami, ide o šikovný nástroj, ktorý vám dá hlbšie znalosti o tom, ako zariadenie pracuje s aplikáciami na pozadí. 

Dodo Drops

Ďalšia zaujímavá aplikácia, ktorá stojí za vyskúšanie je Dodo Drops. Vo svojej postate slúži na prenos dát z jedného zariadenia do druhého. Zároveň ponúka aj možnosť prenosu celých aplikácií. Ide tak o vcelku šikovný nástroj, prostredníctvom ktorého viete preniesť vaše dáta do nového smartfónu. Samozrejme, využívať ju môžete aj na posielanie dát medzi vami a treťou osobou. Mimochodom hlavnou výhodou tejto aplikácie je, že prenos dát je super rýchlym, a to až do rýchlosti 480 Mpbs.

Dodo Drop - File Transfer
Dodo Drop - File Transfer
Developer: Dodo Web3 LLP
Price: Free

Panels

Jednou zo skvelých funkcií telefónov Samsung je, že disponujú bočným panelom s rýchlym prístupom ku aplikáciám, ktorý vám môže zvýšiť efektivitu práce so zariadením. Mnoho výrobcov však túto funkciu neponúka. Našťastie, absenciu tejto funkcie môžete vyriešiť pomocou aplikácie Panels, ktorá ponúka obdobnú funkciu. Aplikáciu môžete stiahnuť z odkazu nižšie.

Aplikacia Panels pre Android
Zdroj: Vosveteit.sk
Panels - Seitenleiste
Panels - Seitenleiste
Developer: fossor coding
Price: Free

MNML Recorder

Poslednou užitočnou aplikáciou, na ktorú by sme chceli poukázať, je MNML Recorder. Ide o aplikáciu prostredníctvom ktorej môžete zachytiť na video displej vášho zariadenia. Jej fungovanie je veľmi jednoduché. Po otvorení aplikácie stačí dať „Record“ a následne začne nahrávanie obrazovky. Po ukončení nahrávania budete môcť video ďalej zdieľať. Nájdete ho ako v rozhraní aplikácie, tak aj v galérii telefónu.

android_nahravanie obrazovky_aplikacia
Zdroj: Vosveteit.sk
MNML Screen Recorder
MNML Screen Recorder
Developer: Follix Apps
Price: Free

Oslovila vás niektorá z aplikácií vyššie? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre