APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Vyberáte si okuliare, no neviete, či vám sadnú? Vyskúšajte si ich vďaka týmto aplikáciám!

Vybrať si okuliare môže byť niekedy pekne zložité, no našťastie tu máme aplikácie, ktoré nám výber môžu riadne uľahčiť. Pozrite sa na ne!

Aplikácie v smartfóne dnes dokážu takmer čokoľvek. Svedčí tomu i množstvo aplikácií využívajúcich rozšírenú realitu, ktoré dokážu upraviť takmer akékoľvek fotky a pridať digitálne prvky do reálneho sveta. Medzi obľúbený typ aplikácií patria aplikácie pridávajúce človeku okuliare, vďaka čomu nemusíte ísť priamo do predajne, aby ste si vyskúšali konkrétny rám. Vyskúšať si ich môžete priamo v pohodlí vášho domova a zistiť, aký typ vám bude svedčať, prípadne si len vytvoriť fotografie a upraviť tak vaše fotografie. Pozrite sa na 5 najlepších aplikácií spolu s nami.

GlassOn

Aplikácia GlassOn ponúka množstvo užitočných funkcií, vďaka ktorým si môžete svoje vlastné okuliare i nadizajnovať, zdieľať s komunitou či uložiť si vašu fotografiu v okuliaroch. Nevýhodou aplikácie je malý výber okuliarov v ponuke, no možnosť vytvorenia si vlastných to pekne kompenzuje.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Glasses Camera

Druhou aplikáciou určenou pre skúšku okuliarov je Glasses Camera, ktorá dokáže nielen pridať na vašu snímku okuliare, no zvláda vám upraviť i vlasy, pridať mejkap a rôzne iné modifikácie tváre. Výhodou oproti predchádzajúcej aplikácii je väčší výber okuliarov a viac možností úpravy fotografie.

Glasses Camera
Glasses Camera
Developer: Pavaha Lab
Price: Free

Eyeglasses

Aplikácia s možnosťou výberu okuliarov pre mužov, ženy i deti je vhodná pre každého. Navyše má v ponuke i niekoľko kúskov od známych značiek a bonusom sú i zábavné rámy, s ktorými sa môžete trochu zasmiať a zdieľať fotografie s vašími priateľmi.

brille anprobieren
brille anprobieren
Developer: Bonso
Price: Free

Glassify

Aplikácia Glassify v sebe skrýva možnosť úpravy veľkosti okuliarov podľa potreby, no i mnohé ďalšie funkcie. Okuliare delí pekne podľa kategórií na slnečné a dioptrické a nechýba ani členenie na ďalšie podkategórie. Pekne prepracovaná aplikácia s príjemným prostredím určite stojí za skúšku.

Glassify Try On Virtual Glasse
Glassify Try On Virtual Glasse

Binocle Eyewear

Binocle Eyewear je aplikácia vytvorená francúzskou spoločnosťou produkujúcou okuliare, takže ide naozaj o realistickú aplikáciu. Aplikácia má v ponuke všetky rámy a sklá spoločnosti, no aj keby ste nemali v pláne kúpu okuliarov tejto spoločnosti, dokáže byť veľmi nápomocná.

Skúšali ste niektorú z týchto aplikácií? Alebo máte nejakú svoju alternatívu? Pochváľte sa nám v komentároch!

via andro4all.com

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close