APLIKÁCIE A HRY

Vo WhatsAppe pribudla funkcia, pomocou ktorej si môžete vytvoriť svoje digitálne JA. Už ste ju skúsili?

V aplikácii WhatsApp pribudol nový nástroj, pomocou ktorého môžete vytvoriť vašu digitálnu verziu.

WhatsApp patrí medzi najrozšírenejšie četovacie platformy na svete. Aplikácia ponúka viacero nastavení, pomocou ktorých si môžeme upraviť nielen vzhľad rozhrania, ale aj prispôsobiť si nastavenia súkromia.

Vývojári platformy najnovšie ohlásili, že pribudla ďalšia funkcia, ako si môžete prispôsobiť váš profil. Konkrétne pribudla možnosť vytvorenia avataru.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Digitálna verzia vášho JA

WhatsApp vysvetľuje, že nová funkcia vám umožňuje vytvoriť vašu digitálnu verziu.

„Avatar je digitálna verzia vášho ja, ktorú si môžete vytvoriť z množstva kombinácií rôznych účesov, čŕt tváre a oblečenia. V aplikácii WhatsApp teraz môžete ako profilovú fotografiu použiť svoj personalizovaný avatar alebo si vybrať jednu z 36 vlastných nálepiek, ktoré odrážajú mnoho rôznych emócií a činností.“, píše WhatsApp na svojich stránkach.

K samotnej funkcii sa dostanete potom, ako kliknete na tri bodky v pravom hornom rohu. V ponuke menu by ste mali vidieť možnosť Avatar. Je ale možné, že ju nebudete mať ešte dostupnú. V tomto prípade vám odporúčame navštíviť obchod Play a aktualizovať aplikáciu. Ako otvoríte tieto nastavenia, tak aplikácia vás prevedie krok po kroku, aby ste si vytvorili svoje digitálne JA.

WhatsApp Avatar_ako vytvorit avatar_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Funkcia ponúka veľké množstvo nástrojov, ako si môžete prispôsobiť vzhľad vašej digitálnej verzie. Môžete si nastaviť napríklad farbu kože, účes, tvar vášho tela, obliecť postavičku ako sa vám páči, namaľovať ju, zmeniť tvar nosa, nastaviť si fúzy a podobne. Tých možností, ako si môžete prispôsobiť vašu postavu, je nespočetne veľa.

Okrem iného pribudla aj funkcie, prostredníctvom ktorej môžete vygenerovať i svoj vlastný balík nálepiek podľa vášho avataru, pomocou ktorých môžete vyjadriť v konverzáciách vaše pocity.

„Odoslanie avatara je rýchly a zábavný spôsob zdieľania pocitov s priateľmi a rodinou. Môže to byť tiež skvelý spôsob, ako sa prezentovať bez použitia skutočnej fotografie, vďaka čomu budete mať lepší pocit súkromia.“

Avatar môžete samozrejme neskôr i upravovať, prípadne ho úplne odstrániť. K týmto nastaveniam sa dostanete rovnakou cestou, ako ste si ho vytvorili.

WhatsApp Avatar_uprava
Zdroj: Vosveteit.sk

Už ste si vytvorili vaše digitálne ja? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close