Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

VIVIBRIGHT F40UP – multifunkčný LED projektor s Full HD rozlíšením s atraktívne nízkou cenou

Vďaka lepším technickým špecifikáciám a zabudovanému systému Android TV má VIVIBRIGHT F40UP oproti konkurentom výrazne navrch.

Dokonalý zážitok z pozerania filmov, hrania hier na hernej konzole, či dokonalý pomocník do kancelárie? LED projektor VIVIBRIGHT F40UP je skvelým riešením práve pre domácich používateľov, či menšie kancelárie. Do kariet mu oproti konkurentom hrajú nie len omnoho lepšie technické špecifikácie, ale i zabudovaný operačný systém Android TV ako i luxusne nízka cena. Tá na e-shope Geekbuying.com aktuálne s kupónom „5BY86Y7E“ klesla na skvelých 142,31 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z českého skladu. 

VIVIBRIGHT F40UP s Android TV nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Všestranné domáce multimediálne centrum

vivibright f40 1
Zdroj: Geekbuying

Ako sme už spomenuli, projektor VIVIBRIGHT F40UP sa vyznačuje naozaj skvelými technickými parametrami, ktoré by mu mohli závidieť aj násobne drahší značkoví konkurenti. Spomenúť treba napríklad rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, čiže v skratke Full HD, ktoré by človek v tejto cenovej hladine hľadal naozaj ťažko. Navrch má však aj čo sa týka kontrastu farieb, až 15 000 : 1, ale i čo sa svietivosti týka. Hodnota až 4 200 lumenov znamená, že projektor je bezproblémovo možné použiť aj na pozeranie filmov, hranie hier, či v kancelárii aj pri nie úplne ideálnych podmienkach. 

vivibright f40 2
Zdroj: Geekbuying

Silnou stránkou tohto projektoru je však aj výborná konektivita. K dispozícii je totižto dvojica USB vstupov, klasické HDMI ako i bežný audio výstup a pokročilý SPDIF výstup pre prípadné zapojenie receiveru. Čo sa audia týka, k dispozícii je aj zabudovaná dvojica reproduktorov s výkonom 10 W, ktoré možno využiť v prípade, že nemáte k dispozícii externé reproduktory, či iné zariadenie na prehrávanie hudby. 

vivibright f40 3
Zdroj: Geekbuying

Už spomenutou prednosťou modelu F40UP je aj prítomnosť operačného systému Android TV. Ten umožňuje nainštalovanie populárnych aplikácií ako YouTube, Netflix alebo Kodi. Najmä pri využívaní systému Android TV však určite príde vhod, že sa v balení nachádza kompaktný ovládač, ktorý promptne reaguje s dvojicou infračervených portov na projektore. 

VIVIBRIGHT F40UP s Android TV nájdeš na Geekbuying.com

Full HD projektor VIVIBRIGHT F40UP aktuálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. V prípade využitia zľavového kupónu „5BY86Y7E“ totižto jeho cena klesne na skvelých 142,31 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z českého skladu. Samozrejme, pri tomto type prepravy sa už nemusíte obávať žiadnych dodatočných poplatkov ako clo či DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close