SpravodajstvoXiaomi

Vieme, kedy na globálny trh prídu modely z radu Xiaomi 12: Tento deň si zapíšte do kalendára!

Modelový rad Xiaomi 12 oficiálne získava svoj dátum predstavenia. Toto predstavenie prebehne už o dva týždne prostredníctvom livestreamu.

Predstavovanie modelov z radu Xiaomi 12 oficiálne prebehlo už 28. decembra v domácej Číne. Nové smartfóny z vlajkovej série od Xiaomi však čoskoro uvidíme i na našom trhu, avizuje spoločnosť prostredníctvom oficiálneho plagátu. Ako sme všetci odhadovali, predstavenie v Európe prebehne v marci, teda už tento mesiac a mali by sme vidieť hneď niekoľko modelov. Na blížiace sa predstavenie nás upozorňuje komunita Xiaomiui a ak sa rovnako tešíte na nové modely aj vy, mali by ste spozornieť. Do kalendára si totiž napíšete dátum, ktorý bude už o dva týždne. A ktoré modely nakoniec uvidíme? Aj na to sa teraz pozrieme spoločne.

Predstavenie modelov z radu Xiaomi 12 už o dva týždne

Na nové smartfóny z vlajkovej série od Xiaomi všetci netrpezlivo čakáme už niekoľko týždňov. Na verejnosť sa dostalo viacero informácií, ktoré poukazovali na viacero dátumov. Počas týchto pôvodných špekulovaných dátumov nám mal čínsky gigant predstaviť smartfóny zo série Xiaomi 12, no nakoniec sa neukázali a ani jeden dátum sa nepotvrdil. Posledné špekulácie dokonca poukazovali na to, že by nám čínska spoločnosť mohla tieto modely predstaviť počas veľtrhu s názvom Mobile World Congress, ktorý prebieha počas týchto dní.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nakoniec sa však dozvedáme, že nové smartfóny zo série Xiaomi 12 uvidíme až 15. marca. Predstavenie teda prebehne presne o dva týždne a ak ho plánujete sledovať naživo, zapíšte si čas 13:00. O 13:00 nášho času budeme môcť sledovať predstavenie nových vlajkových lodí od Xiaomi prostredníctvom viacerých platforiem zahŕňajúc Facebook, Twitter, YouTube, Mi Community či oficiálne stránky Xiaomi. Tešiť sa môžeme hneď na niekoľko modelov so skvelou výbavou.

Ktoré smartfóny nakoniec uvidíme?

Novinkami v rodinke vlajkových lodí spoločnosti budú minimálne tri modely s označením Xiaomi 12. Do série má zavítať model Xiaomi 12, Xiaomi 12X a Pro model, pričom Pro verzia vyniká práve v oblasti kamery. Tieto tri modely poznáme už z čínskeho predstavenia smartfónov, z ktorých dva využívajú prémiový čipset Snapdragon 8 Gen 1 vyrobený 4nm procesom. Lacnejší Xiaomi 12X je zasa ľudovou voľbou, pretože prináša všetko, čo má základný model série s jedinou zmenou v čipsete. V tomto prípade nájdeme Snapdragon 870 od Qualcommu.

Nie je vylúčené, že by sme sa počas predstavovania mohli pozrieť i na ďalšie modely zo série vlajkových lodí. Je možné, že nám čínsky gigant predstaví i Lite verziu smartfónov, o ktorej vychádza na povrch niekoľko informácií vrátane výbavy. V konečnom dôsledku má ísť o smartfón podobný elegantnému Xiaomi CIVI, dizajnom má však ladiť do dojmu zo série Xiaomi 12. Finálne informácie sa však dozvieme už o dva týždne a očakávame, že v nasledujúcich dňoch vyjde viacero únikov spojených s celou modelovou sériou.

Plánujete kúpu niektorého zo smartfónov z radu Xiaomi 12? A ktorý model vás oslovil najviac? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close