Technológie

Vianoce v Orangei budú o zdieľaní. Orange má vo svojej vianočnej ponuke pripravený jeden tanier navyše

Vianoce v Orangei budú aj tento rok iné. Budú o zdieľaní, dobrých skutkoch a o pomoci iným. Všetky výhody a prekvapenia, ktoré Orange pre svojich zákazníkov na Vianoce pripravil, budú môcť zdieľať so svojimi blízkymi. Okrem toho, Orange spája Vianoce s dobročinnosťou, kde každý môže prispieť svojím kúskom, podeliť sa a prispieť tak jedným tanierom navyše pre ľudí, ktorí to potrebujú. Orange už po druhý rok ako jediný operátor spája svoju komerčnú vianočnú ponuku s pomocou iným. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si do 30. 11. 2015 zákazníci objednajú, prispeje Orange na krajšie Vianoce ľuďom, ktorí sú v núdzi.

Vianoce v Orangei v znamení taniera navyše
Orange sa rozhodol vrátiť Vianociam ich pravú tvár a postaviť dobročinnosť na prvé miesto. V nadväznosti na starú slovenskú tradíciu predstavuje koncept, ktorý je založený na ľudskom prístupe, schopnosti pomáhať a podeliť sa. Tak, ako sa kedysi na štedrovečernom stole prestieral jeden tanier navyše pre človeka v núdzi, nesie sa aj vianočná ponuka Orangeu v znamení zdieľania –  s blízkymi, ale aj tými, ktorí to nemajú v živote jednoduché.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„V Orangei sa v predvianočnom období usilujeme myslieť aj na pomoc pre tých, ktorí sa ocitli v neľahkej situácii. Prichádzame s ponukou, v ktorej sa nájde jeden tanier navyše pre každého. Zákazníci tak môžu obdarovať a potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych a priateľov. Navyše s nami môže každý prispieť na dobrú vec a priniesť Vianoce tam, kde by inak chýbali,“ vysvetľuje úmysel Pavol Lančarič, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko.

V znamení zdieľania je aj vianočná ponuka Orangeu. Pri zostavovaní vianočnej ponuky vychádzal Orange z toho, čo majú zákazníci najradšej.

„O našich zákazníkov sa staráme po celý rok. Pozorne sme sledovali ich preferencie a potreby a teraz im prinášame to, vďaka čomu sú najspokojnejší. Každý si v ponuke nájde niečo nielen pre seba, ale o svoje výhody a darčeky sa môže podeliť so svojimi blízkymi,“ komentuje ponuku Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Pevný internet zadarmo až na 2 roky pre kohokoľvek v skupine
Aby sa zákazníci cítili v Orangei dobre a mohli svoje zážitky zdieľať so svojimi blízkymi, Orange im umožňuje vzájomnú bezplatnú komunikáciu. Okrem toho, že si môžu bezplatne volať a posielať správy, navyše si môžu užívať aj pevný internet DSL zadarmo. Stačí, ak spoločná fakturácia skupiny je aspoň 50 eur, zakladateľ skupiny získa možnosť aktivovať si bezplatne pevný internet DSL. Automaticky ho zákazník môže získať zadarmo na 1 rok. Avšak, ak zákazník odporučí svojmu známemu, aby prešiel od iného operátora do Orangeu a podpísal zmluvu na paušál v minimálnej hodnote 10 eur, pevný internet získa zadarmo aj na ďalší rok. Navyše, pevný internet môže zakladateľ skupiny darovať komukoľvek zo svojej skupiny.

Bezplatný DSL internet aj pre zákazníkov s viazanosťou
Keďže Orange nechce žiadneho svojho zákazníka o túto výhodu ukrátiť, pevný internet zadarmo môže získať aj taký zákazník, ktorý sa na pevný internet už v minulosti zaviazal a stále je vo viazanosti. Ak spĺňa podmienku 50 eurovej fakturácie, aj v takomto prípade mu zľava 7 eur na akýkoľvek pevný internet môže byť uplatnená.

Zľava na telefón 200 eur pre zákazníkov, ktorí prejdú do Orangeu
Atraktívnu zľavu na telefón až do výšky 200 eur získa každý zákazník, ktorý v predvianočnom období prejde do Orangeu na základe odporúčania svojho známeho. Tú získa, ak sa zaviaže na paušál v hodnote 30 € a viac. Dodatočnú zľavu 150 € získava pri paušále s mesačným poplatkom od 20 – 29,99 € a v hodnote až 100 € pri mesačnom paušále od 10 – 19,99 €.

Základom vianočnej dátovej ponuky je tablet
Na Vianoce budú mať zákazníci Orangeu opäť možnosť získať tablet za 1 euro a podeliť sa s ním v rodine. „Aj vďaka Orangeu sa stal tablet samozrejmosťou tam, kde by si ho inak nemohli dovoliť. Len v tomto roku predal Orange takmer 60 tisíc tabletov a stal sa tak najväčším predajcom spomedzi všetkých operátorov,“ upresňuje Zuzana Nemečková. „Keďže  tablety s veľkou uhlopriečkou sa stávajú u zákazníkov stále obľúbenejšie, rozhodli sme sa ich tieto Vianoce prekvapiť 10 palcovým tabletom za skvelú cenu,“ dodáva. K Mobilnému internetu Klasik dostanú zákazníci od Orangeu elegantný 10-palcový 4G tablet Lenovo TAB2 A10-30, s ktorým môžu na Vianoce urobiť radosť sebe alebo svojmu blízkemu. Navyše, ak si k svojmu mobilnému internetu ešte aktivujú Zdieľaný internet pre blízkeho, môžu získať ďalší tablet Prestigio multipad Wize 3G len za 1euro.

Mobilné zariadenia ešte atraktívnejšie
To, že mobilné zariadenia sú pre zákazníkov stále dôležité, potvrdzuje aj fakt, že až 80 % zákazníkov si k svojmu paušálu berie aj dotované zariadenie. Okrem toho, že Orange zatraktívňuje dotáciu pre dvojicu smartfón s tabletom, ktorá je teraz až do výšky 11 násobku mesačného poplatku, navyše nadštandardne zvýhodňuje vybrané telefóny pri paušáloch Kengura a Panter.

Dotácia na dvojicu zariadení tablet a smartfón /násobok mesačného poplatku/ platná do 30.10.2015 Dotácia na dvojicu zariadení tablet a smartfón /násobok mesačného poplatku/ platná od 30.10.2015 Súčet mesačných poplatkov za hlasový a dátový paušál
6 6 Do 20 €
7 8 Do 30 €
8 9 Do 40 €
9 10 Do 50 €
10 11 Nad 50 €

K Paušálu Kengura 30 € pripravil Orange pre svojich zákazníkov smartfón Orange Dive len za 1 euro alebo Huawei P8 Lite za 29 eur. Samsung Galaxy A3 môžu teraz zákazníci Orangeu získať za 1 euro s paušálom Panter 40 €, Samsung Galaxy A5 je s týmto paušálom pripravený za 39 eur. Sony Xperia Z3 Compact môžu k paušálu Panter 45 € získať za 49 eur. Smartfón Sony Xperia Z3 je pripravený za 29 eur s paušálom Panter 65 eur a len za 1 euro s paušálom Panter 100 eur.

Aplikácia Orange výhody ešte bohatšia
Pred Vianocami Orange vylepšil aj aplikáciu Orange výhody, ktorú si budú môcť zákazníci naplno užiť na zvýhodnené vianočné nákupy darčekov a zimné zážitky s exkluzívnymi zľavami u partnerov. V aplikácii majú odteraz zákazníci k dispozícii nielen ponuku obohatenú o zľavy a výhody u nových partnerov, ako napr. Tchibo, Marionnaud, Tescoma alebo Pelikán.

Spolu darujeme Vianoce
Za každý paušál alebo službu, ktorú si v Orangei do 30. novembra zákazníci Orangeu vyberú, prispeje Orange sumou 50 centov do grantového programu Darujte Vianoce. „Už po 14. raz budú môcť žiadatelia o podporu pripraviť krajšie vianočné sviatky pre ľudí zo svojho okolia, ktorých stretol neľahký osud. Nadácia Orange plánuje aj v tomto roku zo svojich zdrojov prerozdeliť sumu 50 tisíc eur. Veríme, že  spolu s príspevkami Orangeu za  komerčné operácie zákazníkov a ďalšími príspevkami od individuálnych darcov na dakujeme.sk, naplníme jeden obrovský tanier vianočnej pomoci pre tých, ktorí by si inak čaro Vianoc nemohli vychutnať,“ komentuje Andrea Cocherová, správkyňa Nadácie Orange.

Dvojité prekvapenie v reklame Orangeu
Prvý spot Orangeu k vianočnej ponuke, ktorá štartuje 30.10.2015,  ešte nie je vianočne ladený. „Rovnako ako v minulosti, počúvame našich zákazníkov a nechceme ich oberať o čaro Vianoc vianočnými reklamami už od októbra. Teraz ich chceme najmä zabaviť a veríme, že s hlavnou protagonistkou, Celeste Buckingham, sa nám to podarí,“ hovorí Miloš Lalka, riaditeľ úseku komunikácie a značky.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close