APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Váš smartfón môže slúžiť i ako váš fitness coach: Tieto aplikácie musíte skúsiť!

Fitness aplikácie vo vašom smartfóne vás môžu motivovať k začiatku zdravého životného štýlu. Vyskúšajte niektoré z týchto.

Naše smartfóny máme so sebou po ruke takmer 24 hodín denne 7 dní v týždni. Stali sa z nich tak prostriedky pre komunikáciu, spojenie so svetom, sledovanie najnovších správ či prostriedkom pre zábavu. Smartfóny sa však dajú využiť aj efektívnejšie, a to ako taký fitness coach. Premeňte váš smartfón na prostriedok pre zdravší životný štýl a vyskúšajte niektoré z týchto bezplatných aplikácií, ktorým sa budeme venovať nižšie.

HealthyWage

Aplikácia HealthyWage je svojím spôsobom naozaj výnimočná. Motivuje vás k zhodeniu nejakého toho kila váhy unikátnym spôsobom. V tejto aplikácii si zvolíte váhu, ktorú chcete v konečnom dôsledku stratiť a taktiež čas, za ktorý dúfate, že sa vám to podarí. Následne si vsadíte určitú sumu, ktorú do aplikácie vložíte. Za splnený cieľ, ktorý bude kontrolovaný, vás aplikácia bude motivovať finančnou odmenou a tá bude vyššia ako váš vklad. Chudnutie s takouto aplikáciou môže byť zábava, však?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Weight Loss Bet by HealthyWage
Weight Loss Bet by HealthyWage

7 Minute Workout

7 Minute Workout je taktiež skvelou aplikáciou pre ľudí, ktorí nechcú cvičením zabrať množstvo času. Aplikácia je vytvorená v spolupráci so spoločnosťou Johnson&Johnson a jednoduchými cvičeniami počas niekoľkých minút denne sa môžete odpútať od vášho sedavého spôsobu života či zľahka začať cvičiť.

MyFitnessPal

Aplikácia určená pre počítanie kalórií s názvom MyFitnessPal je jednou z najlepších aplikácií svojho druhu. Obsahuje množstvo tipov pre správne stravovanie či receptov a nechýba ani počítanie príjmu vody a zapisovanie cvičení, ktorými si kalórie odrátate.

Charity Miles

Zaujímavým tipom pre aplikáciu je i Charity Miles. Ako už názov napovedá, ide o aplikáciu, ktorá vďaka vášmu fyzickému pohybu odmení rôzne nadácie či charity. Takáto dobročinná aktivita vás nebude nič stáť, naopak vás motivuje k fyzickej aktivite s dobrým úmyslom.

Charity Miles: Walking & Runni
Charity Miles: Walking & Runni

C25K

Aplikácia s názvom C25K je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí chcú začať behať. Vďaka tréningu, ktorý má celkovo trvať 8 týždňov, vás naučí ako odbehnúť dlhšiu trasu jednoduchými bežeckými cvičeniami s dĺžkou 30 minút 3 dni v týždni. Tak čo, idete do toho?

C25K® - 5K Running Trainer
C25K® - 5K Running Trainer

Zombies, Run!

Posledným tipom pre skvelú interaktívnu aplikáciu je Zombies, Run! so skvelým plánom pre udržanie vašej pozornosti. Vďaka tejto aplikácii sa z vášho smartfónu stane skutočne fitness coach s prvkami pre zábavu. Aplikáciu je lepšie využívať so slúchadlami, ktoré vás budú informovať o príchode zombies za vami, a tým vás motivuje k zrýchleniu. Skvelá aplikácia na behanie pre ľudí, ktorých to jednoducho nebaví.

ZRX: Zombies Run + Marvel Move
ZRX: Zombies Run + Marvel Move

Tak čo, ktorú aplikáciu využijete pre začiatok zdravého života? A poznáte i nejaké iné alternatívy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close