APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

V obchode Microsoft Store je nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge. Populárne cloudové úložisko ponúka až 50 GB voľného priestoru

Natívny prehliadač operačného systému Windows 10, Microsoft Edge, bol už niekoľkokrát kritizovaný kvôli nedostatku rozšírení. Microsoft Edge podporuje iba originálne rozšírenia, ktoré sú dostupné v obchode Microsoft Store, pretože Microsoft chce používateľom priniesť iba tie najlepšie a najbezpečnejšie rozšírenia a chrániť ich pred zbytočnými rizikami. Cloudové úložisko MEGA je jedným z najpopulárnejších vôbec a práve jeho rozšírenie pre Edge chýbalo tisíckam používateľov po celom svete.

Rozšírenie má zaistiť lepší výkon pri sťahovaní a vyššiu bezpečnosť

MEGA poskytuje až 50 GB úložného priestoru úplne bezplatne a vďaka rozšíreniu budú mať používatelia o čosi rýchlejší a jednoduchší prístup ku ich dátam, zvýši sa rýchlosť sťahovania a nahrávania súborov, oproti klasickej webstránke, zvýši sa rýchlosť načítavania samotných dát a v neposlednom rade treba spomenúť lepšiu bezpečnosť, ktorá by cez rozšírenie mala byť výrazne posilnená.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Microsoft Store

Výrobca zároveň upozorňuje svojich používateľov: „Každá webová adresa stránky MEGA bude zachytená týmto rozšírením a zostane lokálna (z našich serverov nebude načítaný žiadny JavaScript kód).“

Nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge nájdete v obchode Microsoft Store a môžete si ho stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

MEGA for Microsoft Edge
MEGA for Microsoft Edge
Developer: Mega Limited
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Microsoft Store)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close