SpravodajstvoXiaomi

Už o pár dní Xiaomi prinesie nové modely do série Redmi Note 11: Pripravte sa na predstavenie!

Modelový rad Redmi Note 11 sa už o pár dní rozrastie minimálne o dva nové modely. Nasledovať ich však môžu ďalšie.

Nielen aktualizácie ale aj nové smartfóny nám Xiaomi od začiatku roka prináša ako na bežiacom páse. Posledné predstavovanie nám prinieslo nové smartfóny z radu Redmi K50 a pri Redmi teraz ešte chvíľu ostaneme. Spoločnosť nás totiž prostredníctvom oficiálneho profilu na sociálnej sieti Twitter oboznámila s nadchádzajúcim predstavovaním nových modelov na globálnom trhu. Pôjde o novinky v modelovom rade Redmi Note 11, ktorý už teraz obsahuje štyri smartfóny a už o pár dní sa rozrastie. A kedy vlastne toto predstavenie prebehne a čo môžeme očakávať? Pozrite sa na to spolu s nami!

Do kalendára si zapíšte 29.3. o 14:00

Modelový rad Redmi Note 11 sa bude rozrastať. Po predstavení štyroch modelov z tohto radu sme neočakávali, že sa táto úspešná séria smartfónov bude rozrastať takto skoro. Teraz nás však Xiaomi informuje o veľmi blízkom predstavovaní, ktoré bude určené pre náš globálny trh. Nové smartfóny od Redmi tak budú môcť už vo veľmi blízkej dobe pristáť na našom trhu a bližšie informácie sa dozvieme už čoskoro. Ak plánujete sledovať globálne predstavenie nových modelov, do kalendára si zapíšte dátum 29.3.2022 o 14:00 nášho času.

Xiaomi zatiaľ nešpecifikovalo, ktoré modely by mali predstaviť a ani či pôjde len o modely z radu Redmi Note 11. Predstaviť by sa toho totiž mohlo viac a my už aj predpokladáme, o ktoré smartfóny konkrétne pôjde. Ak vás teda zaujíma, ktoré modely počas predstavovania uvidíme, sledujte pozorne. Možno vás niektorý z nich osloví natoľko, že si ho nakoniec ešte kúpite ako váš budúci smartfón.

Modelový rad Redmi Note 11 sa rozrastie

Počas predstavovania nových modelov zo série Redmi Note očakávame minimálne dva modely, ktoré už dôverne poznáme. Jedným z nich má byť Redmi Note 11S 5G, ktorý sa u nás na trhu už nachádza pod označením Poco M4 Pro 5G. Rovnako by malo ísť o globálnu verziu modelu Redmi Note 11 5G, ktorá sa už predáva v číne. Smartfón poháňa čipset MediaTek Dimensity 810 a tešiť sa môžeme napríklad aj na 90Hz IPS LCD displej či 50mpx hlavný snímač kamery.

Druhým smartfónom by mohol byť tiež Redmi Note 11 Pro+ 5G, ktorý sa rovnako predáva v Číne. Prednosťou tohto modelu je napríklad čipset MediaTek Dimensity 920, 120Hz AMOLED displej a rovnako 108mpx hlavný snímač kamery. Model rovnako ponúka 120W nabíjanie pre 4500mAh batériu. Okrem týchto modelov by však Xiaomi mohlo priniesť ešte aj smartfóny základnej série od Redmi.

Na náš trh by tak mohol prísť Redmi 10 5G, ktorý bude globálnou verziou modelu Redmi Note 11E. Rovnako by sa počas predstavovania mohli oficiálne ukázať modely ako Redmi 10C či Redmi 10A. Smartfóny z radu Redmi Note 11 by tak nemuseli prísť samé, no rovnako neočakávame ani žiadnu veľkú udalosť, počas ktorej nám Xiaomi prinesie 5 modelov. Predstavenie budeme môcť sledovať prostredníctvom platforiem ako Facebook, YouTube, Twitter, TikTok, aplikáciu Mi Community a rovnako na stránke mi.com.

Láka vás predstavenie niektorého z týchto smartfónov? A zvažujete kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close