SpravodajstvoXiaomi

Už o pár dní Xiaomi predstaví modely z radu Redmi Note 11T: Ich výbava vyzerá naozaj sľubne!

Modelový rad Redmi Note 11T ku nám príde už budúci týždeň s lákavou výbavou a sľubnou cenou. Zatiaľ bude však len v Číne.

Veríme, že nikomu neunikla informácia o tom, že spoločnosť Redmi plánuje predstaviť ďalšie modely z radu Redmi Note. Tieto smartfóny sa však majú výrazne líšiť od pôvodnej série, ktorú už máme niekoľko mesiacov medzi nami. Práve preto aj názov modelového radu bude odlíšený od pôvodnej série. Nová séria smartfónov má získať názov Redmi Note 11T a budeme v nej môcť nájsť minimálne dva modely. Vďaka portálu xiaomiadictos.com už tiež aj vieme, kedy predstavenie týchto smartfónov prebehne a na čo konkrétne sa môžeme tešiť. Ak vás teda zaujíma, čo všetko zatiaľ o smartfónoch vieme, ste na správnom mieste. Pozrieme sa na to teraz totiž spoločne.

Sériu Redmi Note 11T uvidíme už o pár dní

Aj keď sme pôvodne očakávali, že nové smartfóny prídu až o niekoľko mesiacov, očakávaná chvíľa príde už teraz. Už o pár dní budeme môcť zasadnúť k predstavovaniu nových zariadení, ktoré už teraz značia úspech. Niektoré úniky totiž odkazujú na to, že by sa mali podobať na Redmi Note 10 Pro, minimálne teda jeho úspechom. Iné úniky zasa rozprávajú o tom, že by sa séria Redmi Note 11T mala podobať na Poco X3 Pro, ktorý rovnako zožal pred niekoľkými mesiacmi obrovský úspech.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Náznaky pre túto podobnosť prinášajú najmä dohady o prítomnosti IPS LCD displeja s vyššou obnovovacou frekvenciou. Snímky z plagátu nám rovnakou poukazujú na veľmi elegantný vzhľad smartfónu a tri snímače kamery. Zabudnúť však nesmieme ani na cenu, pričom by sa nové smartfóny z radu Redmi Note 11T mali radiť do kategórie zariadení s rozumnou cenou. K tomu by mali dopomôcť aj čipsety od spoločnosti MediaTek, ktoré by sme v zariadeniach mohli nájsť.

Redmi Note 11T plagát
Zdroj: xiaomiadictos.com

Najskôr v Číne, potom na globálny trh

Aby sme uviedli situáciu na pravú mieru, asi každý z nás ráta s tým, že toto predstavenie bude určené najmä pre Čínu. Za hranice domovskej krajiny by sa modely mohli vydať až o niekoľko týždňov či mesiacov. V každom prípade sa čínske predstavenie odohrá 24.5. o 19:00 čínskeho času. Ak by ste sa teda rozhodli sledovať toto čínske predstavenie, ktoré prebehne pravdepodobne na čínskej sociálnej sieti Weibo, do diára si zapíšte trinástu hodinu nášho času.

Globálne predstavenie smartfónov z radu Redmi Note 11T by teda malo prebehnúť neskôr. Rovnako sa môže stať, že by ku nám nové modely prišli pod iným názvom. Budeme sa teda musieť len nechať prekvapiť a čakať, aké prekvapenie si pre nás čínske Xiaomi prichystá.

Akú výbavu očakávate v nových modeloch vy? A budete sledovať ich predstavenie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close