Už aj Mi 11 Lite 5G dostáva MIUI 12.5! Toto je aktuálny zoznam zariadení, ktoré už majú novú nadstavbu!

MIUI 12.5 je dostupná na čoraz viac smartfónoch, pozrite sa, ktoré Xiaomi smartfóny si v súčasnosti užívajú najnovší systém.

Miui_12.5
Zdroj: MIUI

MIUI 12.5 sa v poslednej dobe šíri bleskovým tempom a ani sme sa nenazdali, a ďalší smartfón už eviduje aktualizáciu. Systém, ktorý sľubuje stabilný chod a plynulé tempo spolu s ušetrením množstva pamäte vďaka odstráneniu bloatware už prechádza do druhej vlny aktualizácií. Do nej však nepatrí novinka z vlajkového radu Mi, ktorá obdržala aktualizáciu už teraz. Majitelia smartfónu Mi 11 Lite 5G by si tak mali skontrolovať svoje smartfóny, pretože aktualizácia európskej ROM by mala byť dostupná. Na informáciu upozornil portál Xiaomiadictos.com.

Mi 11 Lite 5G

Novinka z tohto roku sa síce nezaraďuje do žiadnej z aktualizačných vĺn, príchod MIUI 12.5 je však samozrejmý. Nový systém prichádza pre smartfóny bežiace na európskej (EU) ROM, smartfóny s globálnou (MI) verziou si tak ešte pár dní počkajú. Aktualizáciu pre tento smartfón nájdeme pod číslom V12.5.1.0.RKIEUXM a jej veľkosť je len 585MB. Majitelia smartfónov sa teda môžu tešiť z nového systému rovnako, ako niekoľko ďalších smartfónov z prvej i druhej vlny. Ktoré to však sú?

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

MIUI 12.5 v smartfónoch

Xiaomi v distribúcii aktualizácie na MIUI 12.5 pokračuje statočne a „polovičnú“ nadstavbu evidujú už viaceré smartfóny. Medzi nimi nájdeme ako smartfóny zo strednej triedy, tak i vlajkové lode, pozrime sa teda, ktoré smartfóny už nový systém evidujú.

Na záver dopĺňame, že ide o zoznam smartfónov s dostupnou aktualizáciou na MIUI 12.5 len na našom trhu, v Číne ich však je oveľa viac. V Európe však nadstavba postupuje míľovými krokmi a už čoskoro by sme mali oficiálne postúpiť do druhej vlny aktualizácií. A ktoré smartfóny sa tam nachádzajú? Prehľad sme pre vás spracovali v tomto článku.

Je nadstavba dostupná i u vás? A mali ste už možnosť skúsiť nový MIUI 12.5 na vlastnej koži? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre