SpravodajstvoXiaomi

Už 15. septembra prebehne predstavovanie nových Xiaomi produktov: Čo môžeme očakávať?

Predstavovanie nových Xiaomi produktov je naplánované skôr, ako sme si mysleli. Je možné, že tak uvidíme tablety i nové smartfóny i u nás.

Čínska spoločnosť Xiaomi nám dnes oznámila, že už čoskoro sa môžeme tešiť na nové produkty v Európe. Celé toto poodhalenie dátumu veľkého predstavovania začalo na sociálnej sieti Twitter, kedy v ranných hodinách oficiálny profil spoločnosti položil otázku, či sme pripravení. Pripravení samozrejme sme a teraz už vieme, že 15.9.2021 budeme môcť sledovať veľké predstavovanie nových produktov určených pre náš trh. Na čo sa teda môžeme tešiť a ako môžeme stream sledovať? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com.

Kde všade môžeme predstavovanie sledovať?

I keď do predstavovania nových produktov ostáva ešte viac ako tri týždne, už teraz vieme, že 15.9.2021 o 14:00 nášho času bude množstvo fanúšikov spoločnosti Xiaomi sedieť za obrazovkami svojich počítačov a smartfónov. Predstavenie tak bude možné sledovať prostredníctvom viacerých platforiem, medzi ktoré už tradične patrí videoplatforma YouTube, no Xiaomi nezabudlo ani na sociálnu sieť Twitter či Facebook.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Spoločnosť tiež dodala, že si máme rezervovať približne 70 minút svojho času, je teda pravdepodobné, že predstaveného bude viac ako len jeden produkt. Čo všetko teda môžeme očakávať? Pozrite sa na to spolu s nami.

Návrat tabletov či nové smartfóny

Keďže nám čínsky gigant zatiaľ nič presnejšie nešpecifikoval, môžeme len hádať, čo bude predstavené. Je však možné, že sa do čela predstavovania postavia nové tablety z radov Mi Pad 5, ktoré už poznáme z čínskeho eventu. Vylúčený nie je ani príchod Mi MIX 4 so selfie kamerou pod displejom na náš trh.

Povráva sa taktiež o predstavení smartfónov z radu Mi 11T. Tie sa momentálne spájajú s dátumom 23.9., no kto vie, možno nás Xiaomi prekvapí už skôr. Oba modely by mali patriť do prémiovej triedy a vynikať vo svojej kategórii.

Nie je vylúčený ani príchod Mi Band 6 NFC. Po posledných informáciách o certifikácii takéhoto fitness trackeru by nás jeho skorý príchod vôbec neprekvapil. Čo nám však Xiaomi v blízkej dobe prinesie je zatiaľ záhadou, no my ju pre vás budeme i naďalej sledovať.

Ktoré produkty si myslíte, že navštívia veľké septembrové predstavovanie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close