Ušetri viac ako 130€ na 4K dronovi od Xiaomi v momentálnej akciovej ponuke. PS: dostupný je bez DPH a CLA

Xiaomi už dávno nie je len výrobcom smartfónov, ale aj gadgetov od výmyslu sveta. Nedávno sme vám priniesli tip na TV s cenovkou niečo pod 250€ a dnes sme si pre vás pripravili Xiaomi Dron so 4K kamerou, ktorý momentálne je dostupný za výpredajovú cenu. A to najlepšie je, že je ho možné objednať aj bez DPH.

Internetový e-shop GearBest si v spoluprácu so spoločnosťou Xiaomi pripravili skutočne zaujímavú akciu, ktorej len ťažko sa hovorí nie. Priniesli na „pulty predajní“ jeden z najvýkonnejších dronov z radov Xiaomi so 4K kamerou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron je momentálne dostupný v akciovej ponuke za 365€ spolu aj s poštovným cez EU Express kde sa nemusíte báť žiadnych ďalších doplatkov, ako je napríklad DPH. Dodanie je pritom 10 až 20 dní.

Dron Xiaomi s 4K kamerou bez DPH cez EU Express dopravu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Za cenovku o polovicu nižšie ako drony od spoločnosti DJI dostaneš toho skutočne veľa. Okrem toho, že konštrukcia je modulárna a jednoduchá, inými slovami vhodná aj na prenos v ruskaku. Tak dostaneš aj kameru s 4K rozlíšením pri 30 snímkach za sekundu pričom sa vie hýbať v 360-stupňovom uhle. Dron dokáže tak isto nahrávať aj v 2K kvalite pri 60 snímok za sekundu a vo FULL HD kvalite zhotoví až 100 snímok za sekundu. S dronom zároveň dokážeš fotografovať  až do kvality 4000×3000 pixelov (aj v formáte RAW).

Xiaomi okrem kvalitného hardwaru ponúka aj ďalšie technológie. Napríklad 3-osovú stabilizáciu na zredukovanie otrasov či obriu batériu, s ktorou na jedno nabitie dokážete lietať viac ako 25 minút.

Ukážka videa v 4K kvalite

Dron Xiaomi s 4K kamerou bez DPH cez EU Express dopravu nájdeš tu


Zdroj: úvodný obrázok (pexels)

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre