Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Úplne nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi QCY T5 sa dostávajú do predaja. Zaujmú nie len cenou, ale aj výdržou batérie

Nový model bezdrôtových slúchadiel QCY T5 môžeš momentálne získať za skvelú cenu

Malé bezdrôtové slúchadlá sú stále väčším technologickým hitom a čínski výrobcovia predstavujú neustále nové a nové modely. Najnovším prírastkom do rodiny bezdrôtových slúchadiel sú aj pomerne nové QCY T5, za ktorými stojí obľúbený čínsky výrobca Xiaomi.

Xiaomi QCY T5 TW

Prečo siahnuť práve po QCY T5?

Najmodernejšia Bluetooth 5.0 bezdrôtová technológia zaručuje dokonalý prenos hudby a hovorov za akýchkoľvek podmienok do vzdialenosti až 10 metrov.

xiaomi qcy t5 1_opt
Zdroj: TomTop

Pokročilá technológia aktívneho odhľučňovania okolia (CVC 6), ktorá výrazne pomáha počas telefónnych hovorov. Technológiu CVC 6 dopĺňa aj vysokosenzitívny mikrofón, ktorý zachytí každé jedno vaše slovo.

Ergonomický dizajn slúchadiel, ktoré sadnú naozaj každému človeku. S váhou iba 4,7 gramov a certifikáciou IPX5 sú taktiež vhodné na nosenie počas športových aktivít.

Dokonalá výdrž batérie na úrovni až 5 hodín na jedno nabitie, pričom nabíjací box s kapacitou až 380 mAh v sebe uchováva energiu na minimálne 4 až 5 ďalších nabití, čím môže byť výdrž slúchadiel natiahnutá na neuveriteľných 25 hodín.

xiaomi qcy t5 2_opt
Zdroj: TomTop

Jednoduché dotykové ovládania priamo na slúchadlách a skvelé rýchle prepojenie s vašim smartfónom, ktoré vám zaberie doslova pár desiatok sekúnd.

Xiaomi QCY T5 TW

Slúchadlá Xiaomi QCY T5 má momentálne v ponuke e-shop TomTop.com, ktorý ich ponúka za skvelých 23,40 eur s bezplatnou dopravou zdarma.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close