Spravodajstvo

UPC bude kompenzovať zákazníkov za včerajší výpadok internetu. Je to podľa vás dostatočná kompenzácia?

UPC preberá zodpovednosť za včerajší výpadok internetu.

Včerajší deň pre zákazníkov spoločnosti UPC bol doslova „prechádzkou peklom“. Dôvodom je, že spoločnosť mala rozsiahli výpadok svojich služieb, a to ako v obedných hodinách, tak aj vo večerných. Podrobnú situáciu, ako celý výpadok prebiehal, sme vám priniesli v tomto článku.

Spoločnosť si zjavne uvedomuje, že výpadok internetových služieb spôsobil nejednému zákazníkovi veľké problémy. Obzvlášť keď zoberieme do úvahy, že mnohí z nás v súčasnej pandemickej situácii pracujú z pohodlia domova. Hoci o včerajšom dni nemožno hovoriť ako „pohodlnom“.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

UPC najnovšie prostredníctvom tlačovej správy informuje svojich zákazníkov, že bude kompenzovať vzniknutý výpadok internetu.

UPC si priznáva chybu a chce za ňu prevziať zodpovednosť

„Ospravedlňujem sa Vám za vzniknuté komplikácie spojené s včerajším výpadkom, ktorého príčinou bola technická porucha mimo našej siete na území SR. Vážim si Vašu dôveru a za výpadok preberám plnú zodpovednosť. Všetkých našich internetových zákazníkov budeme preto kompenzovať v podobe internetu bezplatne na celý deň, t.j. znížením poplatku za internetové služby. Vážim si Vašu dôveru, ktorú vkladáte do našich služieb. Uvedomujem si, aké dôležité je internetové pripojenie pre každú domácnosť, preto robím všetky preventívne opatrenia, aby sa podobný výpadok neopakoval,“ uviedol Martin Miller, generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA.

Spoločnosť ďalej vysvetľuje, že technická porucha bola mimo územia Slovenska, na hlavnej a záložnej linke na trase Viedeň-Frankfurt. Samotný výpadok v obednom čase trval približne 1-hodinu, zatiaľ čo vo večerných hodinách výpadok bol približne 4,5-hodiny.

V každom prípade, uvítate kompenzáciu zo strany spoločnosti? Ste s ňou spokojný? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close