Uniknuté fotky Xiaomi Mi 11 Lite odhaľujú dizajn i farby!

Xiaomi Mi 11 Lite sa objavil na prvých snímkach a vyzerá veľmi atraktívne! Čo ponúkne a aké farebné verzie očakávame?

Xiaomi Mi 11 Lite render
Zdroj: Gizmochina.com

Model Xiaomi Mi 11 Lite už netrpezlivo čaká na svoje predstavenie a svedčí tomu i nedávna certifikácia v Google Play Console. Naposledy sa však vďaka leaku objavil na produktovej snímke a na jej prítomnosť upozornil portál Gizmochina.com. Predpokladaný dizajn na snímke zahŕňa oba modely z radu Mi 11 Lite, teda 4G i 5G model.

Dizajn smartfónu

Samotný dizajn smartfónu veľmi pripomína základný model Xiaomi Mi 11. Fotoaparát smartfónu je umiestnený rovnako ako v základnom modeli a celá zadná strana je takmer na neroznanie. Zmenu vidíme ale na prednej strane, kedy Xiaomi Mi 11 Lite ponúkne rovný displej bez zaoblených okrajov. Rámčeky modelu nie sú veľmi široké a selfie kamera je umiestnená v punch-hole výreze v ľavom hornom rohu. Z renderov tiež vyplývajú i 3 farebné verzie smartfónu, a to čierna, ružová a modrá. V porovnaní s hlavným modelom Mi 11 je modrá farba identická, čierna nahrádza bledšiu sivú a ružová verzia je v modelovej rodinke Mi 11 úplne nová.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi 11 Lite render
Zdroj: Gizmochina.com

Xiaomi Mi 11 Lite

Lite model smartfónu príde tento rok v dvoch verziách, teda uvidíme 4G a 5G model. 4G model ponúkne čipset Snapdragon 732G, 90Hz AMOLED displej 4250mAh batériu s 33W nabíjaním.

Model Mi 11 Lite 5G príde zasa so zatiaľ nepredstaveným čipsetom Snapdragon 775G. Neočakáva sa, že by sa v ostatných špecifikáciách príliš líšil od jeho 4G súrodenca. Nedávna certifikácia v TENAA poodhalila tiež veľmi kompaktné rozmery zariadenia, hrúbka smartfónu bude len 6.81mm. Bude teda približne o 2mm tenší než väčšina dnešných modelov. Mimochodom, cena 5G modelu sa odhaduje na približne 400€. Za takúto cenu by išlo o veľmi atraktívne zariadenie.

Modely Xiaomi Mi 11 Lite sa nám pomaly rysujú a odhalenie dizajnu značí i ich skoré predstavenie. Okrem Lite modelu očakávame i modely Mi 11 Pro či Ultra a taktiež oznámený Mi 11i, ktorý bude premenovaný Redmi K40 Pro+.

Tešíte sa na príchod týchto modelov? A zvažujete ich kúpu? Dajte nám vedieť v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre