HuaweiSpravodajstvo

Unikli snímky modelu Huawei P60: Pozrite sa, ako budú nové vlajkové lode vyzerať!

Huawei P60 má získať dizajn, ktorý kombinuje moderné prvky s tými typickými pre výrobcu. Pozrite sa, ako majú novinky vyzerať.

Počas posledných mesiacov to už vyzeralo, akoby sa po čínskej spoločnosti Huawei zľahla zem. O nových smartfónoch sme už dlho nemali možnosť počuť, čo zapríčinili aj rôzne zákazy a obmedzenia zo strany USA. Nové smartfóny totiž nemôžu využívať Google služby, no prišli aj o prístup k viacerým americkým technológiám, pričom len malé množstvo výrobcov z USA získalo výnimku. O to viac nás potešilo keď sme sa dozvedeli, že modelový rad Huawei P60 je na ceste. Novinky sa majú predstaviť už budúci týždeň a ich konkrétna podoba sa začína pomerne rýchlo črtať. Portál andro4all.com nás tak teraz informuje o úniku snímok zariadení, ktoré sa objavia na blízkom predstavení.

Takto budú vyzerať nové smartfóny zo série Huawei P60

Bývalý čínsky gigant svojim používateľom prinášal kvalitné zariadenia s prémiovým spracovaním. Smartfóny zo série Huawei P tak kraľovali nielen v oblasti výbavy, ale aj v oblasti spracovania, ktoré bolo skutočne luxusné. Príkladom je aj séria Huawei P50. Tá prišla na trh ešte v roku 2021 a stále sa radí medzi elegantné modely, ktoré aj dnes pôsobia draho. Teraz máme vďaka úniku možnosť pozrieť sa na dizajn nových modelov, ktoré budú spadať pod sériu Huawei P60.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako môžete vidieť, podľa úniku by modely zo série Huawei P60 mali prísť v štyroch farbách, medzi ktorými nájdeme fialovú, zelenú, bielu a čiernu. Fotoaparát smartfónov má byť pomerne výrazný a doplní ho aj kruhový prvok dizajnu, ktorý poukazuje na kruhový modul fotoaparátov v sérii Huawei P50. Dizajn teda bude stále odkazovať na typický dizajn spoločnosti Huawei, ktorá sa chce opäť stať centrom pozornosti vďaka novej sérii smartfónov v prémiovej triede.

Nové vlajkové lode prídu už budúci týždeň

Predstavenie nových smartfónov od spoločnosti Huawei je pomerne veľkou záležitosťou. Séria Huawei P sa totiž vráti na trh po dvoch rokoch, keďže minulý rok sa v nej nepredstavil žiadny zástupca. Nové modely sa majú predstaviť už vo štvrtok, 23. marca o 7:30 nášho času v Číne. Globálne predstavenie zatiaľ nie je potvrdené, na oficiálne informácie si teda ešte budeme musieť chvíľu počkať. Pomaly sa ale dozvedáme aj niečo málo o výbave telefónov, ktoré by mali znamenať veľkolepý návrat spoločnosti do povedomia verejnosti.

Huawei P50 Pro kamerovy modul
Huawei P50 Pro. Zdroj: Huawei

Podľa únikov by mal lepšie vybavený Huawei P60 Pro ponúknuť vo svojej výbave prémiovú kameru, ktorou sa séria Huawei P vždy vyznačovala. Aj bez pomoci spoločnosti Leica by tak Huawei mohol priniesť prémiový fotomobil, ktorého základom by bol 50mpx snímač Sony IMX888. Doplniť ho má 50mpx ultraširokouhlý Sony IMX858 a taktiež 64mpx telefoto snímač. Konkrétnu podobu noviniek sa však dozvieme už čoskoro.

Čo poviete na takýto dizajn smartfónov zo série Huawei P60? Kúpili by ste si takýto smartfón? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close