Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

UMIDIGI A5 Pro: Smartfón s trojitým fotoaparátom a výdržou až 2 dni aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

Čínske e-shopy opäť dokazujú, že to so zľavami myslia naozaj vážne

Poriadny Android smartfón určený pre bežného používateľa nemusí stať radovo niekoľko stoviek eur. Smartfón UMIDIGI A5 Pro je toho skvelým príkladom, keďže za naozaj slušný peniaz ponúka nadpriemerné špecifikácie, ktoré by mu mohli závidieť viacerí oveľa drahší „kolegovia“. Mimochodom, finálna cena smartfónu spolu aj s poštovným Duty Free Shipping je menej ako  92€.

UMIDIGI A5

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nadpriemerná výbava v najnižšej cenovej kategórii

Smartfón UMIDIGI A5 Pro je aj napriek svojej nízkej cenovke vybavený poriadnym hardvérom, ktorý bohate postačuje na každodenné využívanie smartfónu po dobu niekoľkých rokov. Spomenieme určite 8-jadrový procesor Helio P23, ktorému po grafickej stránke vypomáha čip Mali G71 MP2. Obom súčastiam procesora ďalej sekundujú až 4 GB RAM, pričom takáto bohatá nádieľka je v tejto cenovej kategórii naozaj raritou.

umidigi a5 pro displej
Zdroj: TomTop

Ďalším lákadlom je jednoznačne krásny Full HD+ displej s rozlíšením 2280 x 1080 pixelov a uhlopriečkou až 6,3 palca. Za netradičné rozlíšenie môže pomerne dobre vyzerajúci kvapôčkový výrez pre predný fotoaparát, ktorý sa v minuloročných dostupných smartfónoch pomerne dobre uchytil.

Nevídaný fotoaparát

umidigi a5 pro fotoaparat
Zdroj: TomTop

Hlavným lákadlom pre kúpu smartfónu UMIDIGI A5 Pro je ale jednoznačne zadný fotoaparát, ktorý je naozajstným unikátom v tejto kategórií smartfónov. Trojitý zadný fotoaparát s technológiou od spoločnosti Sony sa spolieha na sústavu až 3 snímačov s rozlíšeniami 16 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx. Samozrejmosťou je však ale aj poriadny slefie fotoaparát, ktorý ma v tomto prípade naozaj slušné rozlíšenie až 16 Mpx.

Skvelá výdrž a pripojiteľnosť

umidigi a5 pro pripojitelnost
Zdroj: TomTop

Na záver určite spomenieme, že smartfón disponuje batériou s kapacitou až 4 150 mAh, ktorá dokáže poháňať energeticky nenáročnú hardvérovú výbavu až po dobu 2 dní! Batéria pritom podporuje rýchle 10 W nabíjanie, takže sa nemusíte obávať celonočného nabíjania na nočnom stolíku. Taktiež spomenieme aj podporu 2 SIM kariet a Micro-SD karty zároveň, čo je v dnešných smartfónoch naozaj netradičné. Samozrejmosťou je podpora všetkých európskych telekomunikačných pásiem aj na úrovni 4G pripojenia (LTE).

umidigi a5 pro dual sim
Zdroj: TomTop

Najlepšiu ponuku na smartfón UMIDIGI A5 Pro aktuálne nájdeš na e-shope TomTop.com, kde ho môžeš kúpiť už za naozaj bezkonkurenčných 91,09 eur s dopravou Duty Free Shipping zdarma.

UMIDIGI A5

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close