Tyčové vysávače za tie najlepšie ceny! E-shop Hekka.com prichádza s ďalšou nádielkou zľavových kupónov

Multifunkčný tyčový vysávač Proscenic P8 Plus či úplne nový Redroad X17 s výbornou výdržou batérie aktuálne kúpiš s parádnou zľavou.

proscenic p8 plus redroad x17 ilustracny
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Nebaví ťa naťahovanie sa s klasickým vysávačom, pričom robotický vysávač nie je pre tvoju domácnosť správnou voľbou? Neváhaj využiť najnovšie zľavové tornádo a nádielku zľavových kupónov na e-shope Hekka.com. V najnovšej kampani nájdeš hneď dvojicu atraktívnych tyčových vysávačov Proscenic P8 Plus a Redroad X17. Oba modely patria medzi najlepšie vybavené kúsky vo svojej cenovej kategórii, no vďaka zľavovým kupónom zaujmú najmä netradične nízkou cenou. Pri objednávke určite poteší aj bezplatná doprava z európskeho skladu bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov ako clo a DPH.

Proscenic P8 Plus – multifunkčná alternatíva do každej domácnosti

proscenic p8 plus
Zdroj: Hekka.com

Srdcom tyčového vysávača Proscenic P8 Plus je bezkartáčový motor s výkonom 180W ponúkajúci saciu silu na úrovni až do 15 tisíc Pa. Dostatočný výkon tak v spolupráci s multifunkčnou hlavicou vysávača tak hravo zabezpečí dokonalé čistenie všetkých tvrdých povrchov ako aj kobercov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
proscenic p8 plus 2
Zdroj: Hekka.com

Výkonný bezkartáčový motor sa však pýši skvelou energetickou účinnosťou, pričom v spojení s 2 200 mAh batériou ponúka nadpriemernú výdrž. Pri štandardnom režime s výkonom 8 000 Pa môžeš počítať s výdržou až do 35 minút. Výborná výdrž až do 20 minút je však zaručená aj pri najvýkonnejšom režime vysávača. Alergikov určite poteší integrácia účinného HEPA filtra. Ten vďaka pokročilému systému vysávania a ďalším filtračným prvkom zabezpečuje, že sa naspäť do domácnosti nedostávajú nechcené alergény a pod. .

proscenic p8 plus pouzitie
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Väčšinu používateľov však určite potešia aj ďalšie vychytávky ako jednoduché vyprázdňovanie nádoby na nečistoty pomocou jedného tlačidla, flexibilná hlavica v balení ktorá si poradí aj s najväčšími zákutiami v domácnosti, či ďalšie nadstavce v balení pre multifunkčné použitie vysávača v celej domácnosti.

Redroad X17 – nekompromisný výkon

redroad x17
Zdroj: Hekka.com

Pokiaľ hľadáte po naozaj nekompromisnom tyčovom vysávači, ktorý si poradí aj s tým najväčším znečistením, model Redroad X17 môže byť vhodnou alternatívou. S výkonom až 350W ponúka bezkartáčový motor saciu silu na úrovni až 25 tisíc Pa. Vysoký výkon v spolupráci s cyklónovým nasávaním si tak poradí aj s tými najväčšími nástrahami, ktoré sa v domácnosti môžu objaviť.

redroad x17 3
Zdroj: Hekka.com

Nadpriemerne vysoký výkon spojil výrobca s odnímateľnou 2 000 mAh batériou. Tá pri štandardnom režime ponúka výdrž na úrovni 20 minút, pričom v režime s maximálnym výkonom je výdrž taktiež na skvelých 15 minútach. Pri bežnom čistení menších nečistôt a prachu však príde vhod aj integrovaný eko režim. Ten totižto predlžuje výdrž vysávača na skvelých 60 minút, čo bohato postačuje na štandardné vysatie celej domácnosti.

redroad x17 2
Zdroj: Hekka.com

Používateľov však určite potešia aj ďalšie vymoženosti a funkcie, ktorými tento vysávač disponuje. Nechýba pokročilý filtračný systém, pomerne tichý chod, ktorý nebude vyrušovať celú domácnosť, či šikovné LEDky priamo hlavnom násadci pre osvetlenie ťažko dostupných priestorov napr. pod sedačkou alebo nábytkom. Na záver dodáme, že v balení sa nachádza hneď niekoľko typov nadstavcov pre ozajstné multifunkčné využitie v celej domácnosti.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre