Tronsmart T7 – vodeodolný reproduktor s výkonom až 30W aktuálne v českom sklade s parádnou cenou

Skvelá hudba naozaj kdekoľvek a bez akýchkoľvek obmedzení. S kompaktným, no výkonným Tronsmart T7 to je samozrejmosť!

tronsmart t7 vodotesnost-min
Zdroj: Geekbuying

Hľadáš ideálny prenosný bezdrôtový reproduktor spájajúci moderný dizajn a skvelý zvuk? Bezdrôtový reproduktor Tronsmart T7 s výkonom až 30W a odolným dizajnom je v tom prípade skvelou voľbou, ktorá zároveň poteší tvoju peňaženku. Skvelou správou je, že tento obľúbený reproduktor je momentálne dostupný aj v neďalekom českom sklade, čím ušetríš aj nemalé financie spojené s dopravou a prípadnými dodatočnými poplatkami ako clo a DPH.

Reproduktor pre akékoľvek využitie

Tronsmart T7 vyniká už na prvý pohľad svojim unikátnym moderným dizajnom, ktorý sa zapáči drvivej väčšine záujemcov. Hliníkové telo pôsobí elegantne, pričom reproduktoru dodáva na robustnosti a odolnosti. Pekným a pri hraní hudby výrazným dizajnovým prvkom sú aj vstavané LED svietidlá, ktoré pri počúvaní hudby dotvárajú špeciálnymi efektami celkový dojem z počúvania hudby. Vďaka svojmu dizajnu tak reproduktor zapadne do akéhokoľvek prostredia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
tronsmart t7 audio-min
Zdroj: Geekbuying

Základom modelu Tronsmart T7 je 30W reproduktor s 360-stupňovým pokrytím, ktorý zabezpečuje hlboké a bohaté basy a čisté vysoké frekvencie prúdiace do celého okolia. Celková kvalita zvuku je vďaka pomerne veľkému výkonu na solídnej úrovni, čo určite poteší všetkých nadšencov dobrej hudby a audia. Tronsmart T7 je vďaka postačujúcemu výkonu vhodný nie len do domácnosti, ale aj na aktivity a párty pod holým nebom s priateľmi a rodinou.

tronsmart t7 -min
Zdroj: Geekbuying

Najmä pri outdoorovom využití reproduktoru poteší nízka váha reproduktoru. Vziať ho tým pádom môžeš naozaj kdekoľvek, či už hovoríme iba o prechádzke alebo aj o náročnejšej turistike, kde sa počíta každé kilo navyše. Pri takýchto aktivitách ale poteší aj masívna vstavaná batéria s kapacitou až 2 000 mAh, ktorá pri bežnom počúvaní hudby vydrží aj po dobu 12 hodín. Outdoorových nadšencov poteší však aj vodotesnosť na úrovni certifikátu IPX7 či kompaktné telo celého reproduktoru, vďaka ktorému ho môžeš umiestniť aj do bežného cyklistického držiaku na fľašku.

tronsmart t7 cyklo -min
Zdroj: Geekbuying

Po stránke pripojiteľnosti a ovládania spĺňa reproduktor tie najčastejšie požiadavky zákazníkov. K dispozícii je jednoduché bezdrôtové pripojenie pomocou najmodernejšieho Bluetooth 5.3, no k dispozícii je aj klasická alternatíva v podobe možnosti vloženia microSD karty priamo do reproduktoru. Ovládanie reproduktoru je možné či už priamo prostredníctvom pripojeného mobilného zariadenia alebo aj ručne vďaka pogumovaným integrovaným tlačidlám priamo na jeho tele. Prípadných nadšencov skvelého ozvučenia a stereo zvuku poteší aj podpora True Wireless Stereo technológie, ktorá umožňuje spárovanie dvojice reproduktorov pre dokonalý zvukový zážitok.

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart T7 momentálne nájdeš v bleskovom výpredaji na e-shope Geekbuying.com. Dostupný je v neďalekom českom sklade s cenovkou iba 39,13 eur, pričom poteší aj úplne bezplatná doprava (žiadne clo a DPH). Tá je v tomto prípade expresne rýchla a dodanie môžeš očakávať už od 2 do 7 pracovných dní od odoslania objednávky.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre