Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tronsmart Onyx Apex – bezdrôtové slúchadlá s celodennou výdržou a rýchlym nabíjaním za šialene nízku cenu

Jeden z najväčších trhákov spoločnosti Trosnmart v tomto roku, slúchadlá Onyx Apex aktuálne môžeš mať už za skvelých 25,94 eur!

Výpredajové šialenstvo v rámci stále prebiehajúcej akcie 11.11. naďalej pokračuje! Tentokrát padla šťastena aj na tohtoročný predajný trhák od spoločnosti Tronsmart, ktorá stále rastie na popularite aj v našich končinách. Slúchadlá Tronsmart Onyx Apex, ktoré boli predstavené iba počas tohto leta, totižto získavajú na e-shope Geekbuying.com exkluzívny zľavový kupón „NNNGEGE“, vďaka ktorému zrazíš ich cenovku pod 26 eur! S objednaním však dlho neotáľaj, keďže kupón stihnú využiť iba tí najrýchlejší záujemcovia. 

Tronsmart Onyx Apex už za 25,94 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tronsmart Onyx Apex – celodenná výdrž a najmodernejšia technika

tronsmart onyx apex sluchadla
Zdroj: Youtube @Tronsmart

Slúchadlá Tronsmart Onyx Apex ponúkajú aj napriek ich mimoriadne nízkej cene dychberúci zážitok z počúvania hudby. Ďakujú za to najmä pokročilému in-ear dizajnu s väčším telom, vďaka čomu sa do slúchadiel podarilo vtesnať ten najvýkonnejší hardvér. V útrobách slúchadiel totižto nájdeme pokročilý čip QCC3040 od spoločnosti Qualcomm. Ten v spolupráci s technológiou Qualcomm aptX a 10 mm meničmi dokáže naozaj očariť, čo je pri tejto cenovke veľkou raritou. 

tronsmart onyx apex box
Zdroj: Tronsmart

Pokročilý hardvér v slúchadlách podporuje aj bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.2. Jeden z najnovších bezdrôtových štandardov zabezpečuje lepšiu stabilitu prenosu a kompatibilitu s rôznymi zariadeniami, čo určite ocenia aj majitelia starších smartfónov. Nemali by sme zabúdať ani na 4 mikrofóny ktoré v slúchadlách nájdeme. Vďaka odhlučňovacej technológii cVc 8.0 totižto umožňujú uskutočňovať hovory aj v naozaj rušných podmienkach. 

Najsilnejšou stránkou slúchadiel Tronsmart Onyx Apex je však nepochybne ich extrémne dlhá výdrž batérie. Väčšie telo slúchadiel a nabíjací box totižto spoločne v sebe uchovávajú dostatok energie pre 24 hodín aktívneho prehrávania hudby. Na jedno nabitie pritom slúchadlá vydržia zhruba 5 hodín, no ani po ich vybití si nemusíš robiť „dlhšiu“ pauzu. K dispozícii je totižto technológia rýchleho nabíjania, vďaka čomu získaš hodinu prehrávania už za 10 minút nabíjania. 

Tronsmart Onyx Apex už za 25,94 eur nájdeš na Geekbuying.com

Bezdrôtové slúchadlá Tronsmart Onyx Apex momentálne nájdeš v bleskovom výpredaji na e-shope Geekbuying.com už za 25,94 eur. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „NNNGEGE“, ktorý je však určený iba pre tých najrýchlejších záujemcov. Za dopravu z nemeckého skladu je v tomto prípade účtovaný poplatok 2,34 eur, no vyhneš sa tak zbytočnostiam ako clo alebo DPH, ktoré hrozia pri objednávke z Číny. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close