Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tronsmart Force Pro 60W – vodeodolnosť a neskutočná výdrž batérie za mimoriadne lákavú cenu v CZ sklade

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart Force Pro s výkonom až 60W aktuálne zoženieš v českom sklade už za menej ako 60.56 eur.

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart Force Pro s výkonom až 60W je ideálnym spojením nadpriemerného zvukového prejavu a odolnosti, vďaka čomu sa z neho stáva ideálny parťák aj na výlety a outdoorové dobrodružstvá. Podobných odolných bezdrôtových reproduktorov by sme však na trhu našli naozaj mnoho, tak čím sa Tronsmart Force Pro odlišuje od ostatných? Pre náročných zákazníkov môže byť kľúčovým parametrom skvelá výdrž batérie alebo špičková konektivita. Pri kúpe však nakoniec určite zaváži cenovka zariadenia, ktorá je v tomto prípade viac než len prívetivá. S kupónom „NNNTSFPRO11“ totižto cena reproduktoru Tronsmart Force Pro padá na úroveň 60.56  eur s bezplatným doručením z českého skladu

Tronsmart Force Pro už za 60.56 eur nájdete na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tronsmart Force Pro 60W 

tronsmart force pro broadcast
Zdroj: Tronsmart

Základom bezdrôtového reproduktoru Tronsmart Force Pro je kvalitná repro-sústava 2.2 pozostávajúca z dvoch basových a dvoch výškových reproduktorov. Systém má ako celok maximálny výkon až 60W, čo je naozaj úctyhodný údaj pri pohľade na kompaktnosť celého zariadenia. 

tronsmart force pro vodeodolnost
Zdroj: Tronsmart

Keďže reproduktor disponuje certifikáciou IPX7, môžeme ho považovať za parťáka nie len doma, ale aj na outdoorových dobrodružstvách. Tento aspekt reproduktoru sa výrobca rozhodol podporiť aj mimoriadne veľkou batériou. Vďaka nej sa výdrž reproduktoru predĺžila až na neuveriteľných 15 hodín aktívneho prehrávania hudby. Pohodlne ho tak môžeš využívať po celý deň bez akéhokoľvek obmedzovania. 

tronsmart force pro asistenti
Zdroj: Tronsmart

Jednou z najsilnejších stránok reproduktorov od spoločnosti Tronsmart je konektivita, ktorá je v tomto prípade viac než len nadpriemerná. Samozrejmosťou je najnovší bezdrôtový typ pripojenia Bluetooth 5.0, no nechýba ani klasický AUX, TF karta či NFC. Nechýba však ani možnosť spojenia reproduktoru s ďalšími reproduktormi pre ešte lepšie ozvučenie okolia. 

Tronsmart Force Pro už za 69,14 eur nájdete na Geekbuying.com

Bezdrôtový reproduktor Tronsmart Force Pro s výkonom 60W momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 60.56  eur. Pre zrazenie pôvodnej ceny však nezabudnite využiť zľavový kupón „NNNTSFPRO11“. Reproduktor je v tomto prípade dodávaný z českého skladu bez ďalších poplatkov, pričom sa nemusíš obávať ani nepríjemností v podobe cla alebo DPH.  

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close