Toto je nová Xiaomi Mi Power Bank 3. generácie s kapacitou až 20 000mAh. Aktuálne je dostupná v exkluzívnej zľave

xiaomi mi powerbank 3 uvodny_opt
Zdroj: Cafago

Powerbanka je v dnešnej dobe takmer povinnou výbavou každého majiteľa smartfónu. Prečo pri sebe ale neustále nosiť powerbanku, ktorá ledva postačuje na jedno nabitie smartfónu, ak si za malý príplatok môžete dopriať luxus s kapacitou20 000mAh, podporou rýchlonabíjania, ako aj podporou nabíjania najnovších notebookov? Ak sa vám zdá spojenie týchto troch fantastických parametrov nemožné, ste na omyle. Najnovšia generácia Xiaomi Mi Power Bank 3 totižto všetky spomenuté parametre spĺňa, pričom je aktuálne dostupná za neodolateľnú cenu.

Pomocník na každý deň

Najnovšia powerbanka od Xiaomi s kapacitou až 20 000mAh ponúka komfort dvoch klasických USB portov, ktoré podporujú 18W nabíjanie. Veľkou výhodou je ale najmä USB-C port, ktorý podporuje až 45W rýchlonabíjanie. Tento port zároveň slúži aj ako nabíjací port, cez ktorý dokážete plnú kapacitu 20 000mAh znovu dobiť za famóznych 4,5 hodiny. Cez klasický USB port to potrvá 11 hodín. Povinnou výbavou každej powerbanky je aj nerušivý LED indikátor, ktorý signalizuje stav batérie, ako aj bočné tlačidlo, ktoré slúži na zapnutie / vypnutie powerbanky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi powerbank 3 zac_opt
Zdroj: Cafago

Obrovskou výhodou novej powerbanky od Xiaomi sú aj jej kompaktné rozmery 153,5 x 73,5 x 27,5mm, čiže ju bezproblémovo zmestíte do malého ruksaku, poprípade väčšieho vrecka. Za zmienku ale stojí aj menšia špecialitka tejto powerbanky a tým je podpora nabíjania notebookov, MacBookov a iných presnosných zariadení, ktoré podporujú nabíjanie cez rozhranie USB-C.

xiaomi mi powerbank 3 ntb_opt
Zdroj: Cafago

Xiaomi Mi Power Bank 3 bola predstavená len pred niekoľkými dňami a v Európe o nej moc počuť nebolo. Nová powerbanka s fantastickou kapacitou je totižto určená iba pre čínsky trh, no vďaka našim partnerským eshopom si ju môžete dopriať aj vy! Prostredníctvom eshopu Cafago.com a zľavovému kupónu CC0753 si ju môžete zaobstarať za neuveriteľných 40,59 eur (pôvodná cena 55,57 eur).

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre