Toto je aktuálne 7 najlepšie hodnotených bezplatných aplikácií v slovenskom obchode Google Play

Pozrite si zoznam najlepšie hodnotených Android aplikácií medzi Slovákmi v obchode Google Play, ktoré sú dostupné zadarmo.

najlepsie hodnotene aplikacie slovakmi v google play
Zdroj: Vosveteit.sk

V priebehu včerajšieho dňa spoločnosť Google prišla s výberom najlepších aplikácií a hier v obchode Google Play naprieč celým svetom. V nadväznosti na tento článok Vám prinášame nižšie zoznam aktuálne najlepšie hodnotených aplikácií v slovenskom obchode Google Play ku dnešnému dňu, ktoré sú dostupné zadarmo.

7 najlepšie hodnotených aplikácií ku dnešnému dňu

App Vault

Prvá aplikácia App Vault je od spoločnosti Xiaomi a prináša viacero užitočných funkcionalít. Po jej nainštalovaní si môžete na úvodnú obrazovku smartfónu pridať stránku s rýchlymi odkazmi do aplikácií, k poznámkam, do kalendára a podobne. Vďaka tomu viete mať všetky dôležité veci pokope na jednom mieste. Aplikácia je dostupná samozrejme kompletne zadarmo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Najlepsie hodnotene aplikacie v Google Play_slovensko_App Vault (1)
Zdroj: Vosveteit.sk
App Vault
App Vault
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Digitálna rovnováha

Aktuálne druhá najlepšie hodnotená aplikácia v obchode Google Play je Digitálna rovnováha. Jedná sa o aplikáciu od spoločnosti Google, ktorá prináša široké možnosti ako sledovať Vašu aktivitu naprieč smartfónom. Aplikácia umožňuje napríklad monitorovanie počtu notifikácií, odomknutia smartfónu, sledovanie času stráveného v jednotlivých aplikáciách a podobne. Okrem toho ponúka aj nástroje ako obmedziť čas strávený so smartfónom. Napríklad nastavenie časovaču aplikácií, kedy po nastavení určite času aplikácia bude jednoducho neaktívnou (pozn. redakcie: po jej nainštalovaní ju nenájdete v zozname aplikácií, ale v Nastaveniach smartfónu).

najlepsie hodnotene aplikacie v slovenskom Google Play_Digitalna rovnovaha
Zdroj: Vosveteit.sk
Digital Wellbeing
Digital Wellbeing
Developer: Google LLC
Price: Free

Wish

Druhu aktuálne najlepšie hodnotenú aplikáciu sme preskočili, a to z dôvodu, že sa jedná o Facebook Messenger, ktorý pozná, a zároveň aktívna využíva drvivá väčšina z nás. Tretia (v našom zozname „druhá“) najlepšia hodnotená aplikácia je Wish. Jedná sa o aplikáciu určenú na nakupovanie. V rámci aplikácie nájdete množstvo produktov roztriedených do viacerých kategórií, pravdepodobne však ako my, aj Vy budete aplikáciou lustrovať „naslepo“. Dôvodom je, že obsahuje tisícky produktov z kategórie „serepetičiek“, ktoré u nás štandardne nekúpite, a tak budete pozerať jeden produkt za druhým.

Najpopularnejsie android aplikacie a hry medzi pouzivatelmi_wish
Zdroj: Vosveteit.sk
Wish: Shoppen und Sparen
Wish: Shoppen und Sparen
Developer: Wish Inc.
Price: Free

Telekom

Ďalšia najlepšie hodnotená aplikácia, ktorá je dostupná zadarmo v obchode Google Play je Telekom (pozn. redakcie: aplikáciu NordVPN sme nezaradili do nášho výberu a to z dôvodu, že hoci sa tvári ako bezplatná, tak vyžaduje mesačný poplatok za jej využívanie). Jedná sa o aplikáciu mobilného operátora, ktorá ponúka rýchly prehľad o spotrebe dát, o uhradení faktúr, ako aj možnosť dokúpenia si dodatočných služieb.

Telekom
Telekom
Price: Free

Shell

Ďalšia aplikácia, ktorá je medzi Slovákmi populárna je Shell. Ako už asi tušíte, tak sa jedná o aplikáciu benzínových púmp Shell. My sa priznáme, nás moc neoslovila, zdá sa nám celkom neprehľadná. Nuž, ale Slováci rozhodli inak. Aplikácia ponúka prehľad púmp na okolí, aktuálny stav bodov Vašej vernostnej karty a podobne.

najlepsie hodnotene aplikacie v slovenskom Google Play_ Shell
Zdroj: Vosveteit.sk

Likee – Formerly LIKE Video

V zozname najobľúbenejších aplikácií medzi Slovákmi si dovolíme opäť preskočiť ďalšie aplikácie, tentokrát však nie jednu, ale hneď dve. Dôvodom je, že WhatsApp používa väčšina z nás, a preto ju predstavovať nemá väčši zmysel, a aplikácia Sleeptic sa tvarí ako bezplatná, ale len po krátku dobu v trial verzii. Preto preskakujeme k aplikácií Likee – Formerly LIKE Video. Jedná sa o aplikáciu, ktorá vzhľadovo skôr zaujme nežnejšie polovičky. Jedná sa o sociálnu sieť, ktorá je  založená na videách. Používatelia môžu pomocou aplikácie vytvárať videá, pridávať do nich rôzne nálepky, upravovať ich a podobne. Následne ostatní používatelia môžu videá hodnotiť. Okrem toho, zaujímavou funkciou je, že aplikácia ponúka možnosť zobrazení videí ľudí naokolo Vás.  

najoblubenejsie aplikacie medzi slovakmi Likee - Formerly LIKE Video
Zdroj: Vosveteit.sk
Likee - Kurzfilm - Community
Likee - Kurzfilm - Community
Developer: Likeme Pte. Ltd.
Price: To be announced

YouTube Music

Poslednou najobľúbenejšou aplikáciou medzi Slovákmi je YouTube Music, ktorú musíme zároveň pochváliť aj my. Aplikácia slúži ako hudobný prehrávač. V bezplatnej verzii Vám ponúka kvalitnú alternatívu voči vstavenému hudobnému prehliadaču. V platenej verzii Vám ponúka prístup k prémiovému obsahu. Mimochodom, za aplikáciou stojí spoločnosť Google.

najpopularnejsie android aplikacie_youtube music
Zdroj: vlastný
YouTube Music
YouTube Music
Developer: Google LLC
Price: Free

Bonusová aplikácia

Našou bonusovou aplikácie je Free VPN. Touto aplikáciou by sme chceli nahradiť „4“ najobľúbenejšiu aplikáciu / NordVPN, ktorá sa tvári ako bezplatná, ale v skutočnosti nie je. Aplikácia Free VPN ponúka bezplatnú a plnohodnotnú alternatívu, pričom ponúka aj niektoré extra funkcie. Napríklad možnosť automatického zapínania VPN pri vybraných aplikáciách. Vďaka VPN prevádzkovatelia webových stránok, prípade iné osoby nevidia Vaše skutočné miesto, odkiaľ sa pripájate na ich stránky. Napríklad, ak sa pripájate na Facebook z Bratislavy, tak vďaka aplikácii, Facebook vyhodnotí, že sa pripájate z úplne inej krajiny.

najlepsie aplikacie pre android smartfonz free vpn
Zdroj: Vosveteit.sk
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre