Toto je 10 júnových noviniek na Netflixe, ktoré sa oplatí pozrieť. Tieto filmy a seriály neprehliadnite

Aj počas júna pribudne množstvo noviniek na Netflixe. Vybrali sme pre vás 10 najzaujímavejších, ktoré netreba premeškať.

Týchto 10 noviniek na Netflixe určite nepremeškajte
Zdroj: Netflix, Wikimedia (Netflix), Úprava: Vosveteit.sk

Začal sa nový mesiac, čo znamená, že do Netflixu pribudne množstvo nových filmov a seriálov. V minulom článku sme vám priniesli 10 noviniek, ktoré už prišli na Netflix a teraz vám predstavíme 10 noviniek, ktoré ešte len prídu, resp. od dnes sú už dostupné na platformu v priebehu mesiaca.  

10 filmových a seriálových noviniek 

How to Rob a Bank 

Aj vy ste chceli niekedy vedieť, ako sa vykráda banka? Milovníkov true crime dokumentov poteší tento film, ktorý vám priblíži vyčíňanie charizmatického rebela v americkom Seattli. Tomu sa v 90. Rokoch podarila séria bankových lúpeží, ktoré boli akoby vytrhnuté z nejakého akčného filmu. Do ponuky Netflixu sa dostane 5. júna.  

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Under Paris 

Trúchliaca vedkyňa sa musí v tomto napínavom thrilleri vysporiadať so svojou tragickou minulosťou, keď sa v Seine objaví gigantický žralok. Podarí sa jej zachrániť Paríž pred krviprelievaním? Do ponuky sa film dostane 5. júna. 

Kübra 

Seriál Kübra zachytáva príbeh obyčajného muža žijúceho na predmestí. Ten jedného dňa začne dostávať správy, ktoré predpovedajú budúcnosť. S novozískanou schopnosťou muž získava aj kult nasledovateľov, no urobí si aj mocných nepriateľov. Ak vás tento seriál zaujal, môžete si pozrieť jeho prvú sériu. Druhá séria vychádza onedlho, 6. júna.  

Hit man 

Jemný profesor sa cez noc stáva fejkovým nájomným zabijakom a pomáha polícii pri rôznych prípadoch. Posledná práca ho však dostáva do poriadnych problémov, pretože sa zaľúbi do potenciálnej klientky. Do ponuky Netflixu sa dostáva 7. júna

Mysteries of the Terracotta Warriors 

Terakotová armáda strážiaca hrobku čínskeho cisára patrí medzi najimpozantnejšie a najzáhadnejšie diela sveta. V tomto dokumente odhalíte spolu s vedcami tajomstvá, ktoré sa okolo nej točia. Dokument vychádza na Netflixe 12.júna. 

Doctor Climax 

Dráma zasadená do Thajska v 70. Rokoch. Príbeh sa točí okolo dermatológa, ktorý omylom odštartuje hromadné intímne prebudenie krajiny, keď sa z neho stane stĺpčekár, ktorý búra všetky tabu témy. Do ponuky Netflixu sa dostane 13. júna. 

Fifty Shades of Grey 

Poriadne horúce leto musí sprevádzať aj poriadne horúci film a nenájdete lepšieho kandidáta ako 50 odtieňov sivej. Mnohí už tento filmový fenomén videli, no ak ste ešte nemali šancu, pripravte sa na poriadnu dávku pekelne horúcej jazdy. Christian Grey je úspešným podnikateľom a mužom s vybraným vkusom. Keď sa spozná s mladou neskúsenou študentkou, predstaví jej svet drsnejšej intenzívnej erotiky. Do ponuky Netflixu sa dostane 18. júna.  

Dexter 

Seriál Dexter sleduje rovnomenného hlavného hrdinu, ktorý pracuje ako expert na krv pre políciu v Miami. Nikto ale netuší, že je zároveň sériovým vrahom, ktorý ale zabíja len ďalších vrahov. Seriál Dexter prichádza do ponuky Netflixu 19. júna a pozrieť si môžete rovno všetkých 8 sérií.

Inheritance 

Film sa začína smrťou bohatého strýka, ktorý časť svojho bohatstva ukryl vo vile plnej hádaniek. Práve tam sa vydáva odcudzená rodina, ktorá dúfa, že sa jej podarí hádanky vyriešiť a dostať sa k bohatstvu. Do ponuky Netflixu prichádza 19. júna. 

Gangs of Galicia 

Po vražde jej otca odhaľuje mladá právnička, že žil dvojitý život. Pri ceste za pomstou sa jej podarí infiltrovať drogový kartel a zblížiť sa s jeho vodcom. Do ponuky sa dostáva 21. júna.  

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre