Filmy a seriálySpravodajstvo

To najnapínavejšie z Netflixu: Ak máte radi thrillery, tieto filmy určite nevynechajte!

Ponuka Netflixu je tak široká, že sa v nej môžeme niekedy stratiť. Nechajte si poradiť.

Hoci nám v dnešnej dobe napätie rozhodne nechýba, relax pri nervy drásajúcom filme môže byť presne to, čo na odreagovanie potrebujeme. Ponuka Netflixu je mimoriadne bohatá a kľudne sa môže stať, že jednoducho neviete, čo si máte vybrať. Portál Mashable prináša niekoľko skvelých napínavých filmov, ktoré vás strhnú už od prvého záberu.

Bird Box

Človek sa bojí toho, čo nevidí. Na tejto jednoduchej premise stavia film Bird Box, ktorý rozpráva o svete po apokalyptickej udalosti. Ľudia nemôžu vonku otvoriť oči a ak tak učinia, spáchajú samovraždu. Môžu za to tajomné bytosti, ktoré sa tam vonku ukrývajú. Sledujte príbeh Malorie, ktorá s dvoma malými deťmi putuje naprieč svetom s páskou na očiach v snahe prežiť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

The Call

Mysteriózny film, ktorý ku nám prichádza z Južnej Kórei. Príbeh sa točí okolo mladej hrdinky, ktorá začína dostávať na mobil znepokojivé telefonáty. Príbeh plný zvratov vás nenechá hádať, čo sa ukrýva na jeho konci. Hlavnými ťahákmi filmu The Call sú herecké výkony a špičkové využitie zvuku.

The Clovehitch Killer

Temná a vražedná dráma z rodinného prostredia z ktorej nespustíte oči. Čo by ste robili, keby ste zistili, že člen vašej rodiny môže byť sadistickým zabijakom? Rovnakej dileme čelí aj tínedžer Tyler, ktorý sa rozhodne dostať sa k pravde za každú cenu. Tento film poteší hlavne fanúšikov Stephena Kinga, ktorý sám priznal, že je fanúšikom filmu.

Hush

Situácia, v ktorej by sa rozhodne nechcel ocitnúť nikto z nás je ústredným motívom pre film Hush. Príbeh zachytáva hluchonemú autorku hororov Maddie Young, ktorá žije osamote v dome uprostred lesa. Jej život ale zničí príchod maskovaného muža. Ten sa jej začne vyhrážať a Maddie urobí všetko preto, aby udržala útočníka mimo domu.

Uncut Gems

Napätie, ktoré by sa dalo krájať. Film Uncut Gems má vyše dvoch hodín, no napriek tomu si dokáže udržať diváka od prvého záberu, až po záverečné titulky. Je to chaotický film s mimoriadne rýchlym tempom, v ktorom prekvapil perfektný herecký výkon Adama Sandlera. Sledujte snahu klenotníka Howarda Ratnera vyriešiť svoje dlhy tými najriskantnejšími plánmi, aké ho môžu napadnúť.

The Guilty

Thriller o unesenej žene, ktorý nešetrí dejovými zvratmi. Tak by sa dal zhrnúť film The Guilty, v ktorom hrá vynikajúci Jake Gyllenhaal úlohu policajta, ktorý má problém s hnevom. Takmer po celý čas sa kamera zameriava na postavu policajta a vďaka skvelej režisérskej práci prináša zážitok plný napätia. Počas vypätej situácie môžeme sledovať postupne rastúce emócie, ktoré sa uvoľňujú a dávajú nám pocítiť všetko, čo policajt v danej chvíli prežíva.

Našli ste si medzi filmami vyššie svojho favorita, prípadne máte tip na iný film? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close