APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoXiaomi

Tieto Xiaomi aplikácie sú dostupné v obchode Play pre každého. Ide o šikovné nástroje, ktoré stoja za pozornosť. Používate ich?

Aplikácie od čínskeho Xiaomi nájdeme i voľne dostupné v Obchode Play. Vyskúšajte ich a uľahčite si tým používanie vášho smartfónu.

V Obchode Play sa nachádza mnoho skvelých aplikácií, ktoré by nám dokázali uľahčiť používanie našich smartfónov. Nanešťastie ich však mnoho nepoznáme i keď by vedeli byť skvelými spoločníkmi pre naše úkony. Mnoho takýchto aplikácií ponúka i čínske Xiaomi priamo medzi predinštalovanými aplikáciami a aby toho nebolo málo, nachádzajú sa i v Obchode Play. Ak vás teda zaujíma, ktoré skvelé aplikácie ponúka čínsky gigant i pre majiteľov ostatných smartfónov, zájdeme spolu do Obchodu Play s aplikáciami a pohľadáme spolu to najlepšie, čo sa medzi týmito aplikáciami nachádza.

Správca súborov

Jednou z najužitočnejších aplikácií od čínskeho Xiaomi je práve Správca súborov. Ten ponúka prehľadnú klasifikáciu súborov, no i skryté súbory, ktoré sa nebudú zobrazovať medzi zvyšnými súbormi. Navyše ponúka i tmavý režim, ktorý majitelia smartfónov s AMOLED displejom určite ocenia. Ak vám teda nevyhovuje váš klasický správca súborov, určite vám odporúčame vyskúšať ten od Xiaomi, pretože stojí za to!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
File Manager by Xiaomi
File Manager by Xiaomi
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Mi Remote Controller

Dnešné smartfóny už nemusíme využívať len pre volanie a vyhľadávanie informácií na internete. Vieme ich využívať naozaj viacúčelovo, na čo nám poslúži i aplikácia Mi Remote Controller. Vďaka nej vieme smartfónom ovládať rôzne spotrebiče v domácnosti, od televízie, cez projektor až po klimatizáciu. Aplikácia od Xiaomi pre ovládanie zariadení podporuje viacero značiek spotrebičov, preto nie sme limitovaní len na produkty od Xiaomi. Aplikáciu taktiež nájdeme voľne dostupnú v Obchode Play.

Poco Launcher

Ak vás omrzel váš starý launcher a zháňate nový vzhľad vášho smartfónu, mali by ste vyskúšať jeden z najlepších dostupných launcherov. Je ním Poco Launcher, ktorý prichádza predinštalovaný do Poco smartfónov. Jeho veľkou výhodou je trezor aplikácií alebo tzv. menu, ktoré nevyžaduje prítomnosť všetkých aplikácií na vašej domovskej obrazovke. Môžete si na nej nechať len to, čo skutočne potrebujete a zvyšok „uskladniť“ v trezore aplikácií. Navyše vaša domovská obrazovka bude pripomínať nadstavbu MIUI, ktorá je naozaj pekná a prehľadná.

Launcher POCO
Launcher POCO
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Kalkulačka

Medzi tie najlepšie aplikácie v Obchode Play od Xiaomi nepochybne patrí i Kalkulačka. Tá v sebe skrýva nielen základné operácie, ale i prepočet meny a rôznych jednotiek, vďaka čomu si ušetríme nejaký ten čas. Prehľadnosť nadstavby MIUI sa odzrkadlila i v tejto aplikácii, a preto by ste ju pri budúcej návšteve Obchodu Play nemali ignorovať.

Calculator
Calculator
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Mi Kalendár

Poslednou skvelou aplikáciou, na ktoré sa dnes pozrieme, je Mi Kalendár. Ten sa taktiež nachádza predinštalovaný v každom jednom Xiaomi smartfóne a pre zariadenia iných značiek je skvelou alternatívou k Google Kalendáru. Disponuje funkciami ako je „prejsť na dátum“ či „vypočítať dátum“ a tým sa radí medzi jednu z najlepších alternatív pre kalendár. A samozrejmosťou je tu opäť skvelé rozhranie nadstavby MIUI, ktoré isto oceníte.

Mi Calendar
Mi Calendar
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free

Využívate nejaké iné Xiaomi aplikácie z Obchodu Play vo vašom smartfóne? Alebo dokonca niektorú z týchto? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close