Tieto Xiaomi a Redmi smartfóny získajú nadstavbu MIUI 13 už koncom tohto mesiaca: Tento dátum si zapíšte!

Predstavenie nadstavby MIUI 13 je už za rohom. Prvé smartfóny by tak aktualizáciu mali obdržať už 28. decembra, tvrdia úniky.

Nadstavba MIUI 13
Zdroj: Xiaomiui, Vosveteit.sk

Novinky ohľadom nadstavby MIUI 13 sa na nás vynárajú z každého rohu. Len dnes sme mali možnosť vidieť nadstavbu v plnej svojej kráse, teda aspoň jej náhľad. Navyše sa odhalilo i logo nového systému od Xiaomi, ktoré naznačuje, v akom štýle sa bude ladiť verzia systému pre budúci rok. Tu však novinky neprestávajú a dnes sa dozvedáme i informácie o distribúcii novej verzie nadstavby MIUI. A ako to už býva zvykom, prvé modely budú aktualizované z vlajkovej línie. Ste zvedaví, ako bude distribúcia vydareného systému od Xiaomi pokračovať? Nové informácie nám prináša známa leakerská komunita Xiaomiui.

Distribúcia pre prvé modely začne už 28. decembra

Ak patríte k majiteľom smartfónov od spoločnosti Xiaomi, určite si do kalendára poznačte dátum 28. decembra. Práve tento dátum má totiž značiť príchod novej verzie MIUI 13 do prvých smartfónov mimo sériu Xiaomi 12. Tá totiž „trinástku“ prinesie už priamo pri predstavení. Na konci tohto mesiaca však môžeme očakávať, že sa čínsky gigant rozhodne priniesť aktualizáciu s novou verziou svojej nadstavby medzi súčasné modely.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Práve tento dátum by však mohol byť i smerodajným čo sa týka predstavenia nadstavby i nových modelov z radu Xiaomi 12. Dôvodom je to, že Xiaomi pôvodne plánovalo nové modely predstaviť už 12.12., teda aspoň to tvrdili úniky. Druhou možnosťou je však dátum 16. decembra. Stále sa však nakláňame skôr k tomu, že sa čínsky gigant rozhodne svoje modely z radu Xiaomi 12 vydať spolu s nadstavbou MIUI 13 práve 28. decembra, na čo poukazujú viaceré zdroje.

Tieto modely získajú nadstavbu MIUI 13 k tomuto dátumu

Určite vás zaujíma, ktoré modely získajú MIUI 13 práve 28. decembra. Ako sme však už avizovali, ide primárne o modely z vlajkovej línie a zatiaľ len bežiace na čínskej verzii nadstavby. I tak sa tešíme, že sa uvoľňovanie nadstavby pre operačný systém Android od Xiaomi rozbehne a príde do týchto modelov.

  • Mi 11 Ultra
  • Mi 11
  • Redmi K40 Pro
  • Redmi K40 Pro+
  • Mi 10S
  • Mi 11 Lite 5G
  • Redmi K40
  • Mi MIX 4
  • Redmi K40 Gaming
  • Redmi Note 10 Pro 5G

Našli ste na zozname aj svoj model? A na akú novinku z nadstavby MIUI 13 sa najviac tešíte? Podeľte sa s nami v komentároch!

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre