NávodyXiaomi

Tieto tri témy v Xiaomi smartfónoch patria medzi najobľúbenejšie: Vyberiete si medzi nimi aj vy?

Xiaomi smartfóny ponúkajú možnosť zmenu témy vášho používateľského prostredia. Pozrite sa na výber toho najlepšieho v ponuke.

Xiaomi smartfóny sú obľúbené najmä pre ich možnosť prispôsobenia prakticky úplne podľa seba. K tomu už dlhšiu dobu slúži i aplikácia Motívy, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou nadstavby MIUI (pozn. redakcie: dostupnou je v rámci Nastavení smartfónu). Vďaka nej môžete zmeniť vo svojom zariadení vzhľad ikon aplikácií na domovskej obrazovke, nájsť rôzne tapety a dizajny i uzamknutej obrazovky, vyskúšať mnohé typy písma či nastaviť zvuk zapínania vášho smartfónu. Hľadáte však nový svieži dizajn vášho smartfónu a neviete si z toho množstva vybrať? Pozrite sa na tieto tri najobľúbenejšie témy pre vaše Xiaomi, Redmi či Poco.

IOS 14 BETA PRO

Pozíciu číslo jedna zaujal motív s názvom IOS 14 BETA PRO. Ide o veľmi prepracovaný motív pripomínajúci vzhľad jablčných zariadení. Ak teda zháňate dizajn, ktorý premení vaše ikony na ikony od spoločnosti Apple a i vaša domovská a uzamknutá obrazovka bude na nerozoznanie, tento motív je tu pre vás.

Jiyan

Druhá populárna téma pre Xiaomi smartfóny sa volá Jiyan. Vyniká najmä pre prepracovaný dizajn ikon na domovskej obrazovke, ktoré získajú úplne nový vzhľad. Aby sme nezabudli, väčšina z nich je dokonca animovaná. Spomenieme však i príchod mnohých praktických widgetov či animácií uzamknutej obrazovky a nového Centra ovládania.

iPhone 12 / iPhone Max

Posledná obľúbená téma medzi Xiaomi smartfónmi je dostupná pod názvom iPhone 12. Opäť ide o dizajn pripomínajúci systém iOS od spoločnosti Apple, čo značí, že sa medzi fanúšikmi Xiaomi nájde i množstvo fanúšikov amerického giganta. Ak sa však pýtate, aké výhody prináša táto téma oproti IOS 14 BETA PRO, motív s názvom iPhone 12 prináša viac možností úprav dizajnu.

Témy Xiaomi
Témy smartfónov Xiaomi, zľava IOS BETA 14 PRO, jiyan, iPhone 12
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Vybrali by ste si niektoré z týchto motívov vo svojom smartfóne? Nech sa páči, všetky tri sú dostupné prostredníctvom aplikácie Motívy vo vašom Xiaomi, Redmi či Poco smartfóne. Ak sa vám stane, že niektorú z nich nebudete vedieť nájsť, skúste zmeniť región vášho smartfónu na Indiu a vyhľadať tému znovu. Po nastavení môžete región zmeniť späť na vami predvolený.

Ktorá téma sa vám pozdáva najviac? A využívate rôzne témy vo vašom smartfóne? Podeľte sa s nami v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close