Tieto tri témy v Xiaomi smartfónoch patria medzi najobľúbenejšie: Vyberiete si medzi nimi aj vy?

Xiaomi smartfóny ponúkajú možnosť zmenu témy vášho používateľského prostredia. Pozrite sa na výber toho najlepšieho v ponuke.

Xiaomi temy do smartfonu
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi smartfóny sú obľúbené najmä pre ich možnosť prispôsobenia prakticky úplne podľa seba. K tomu už dlhšiu dobu slúži i aplikácia Motívy, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou nadstavby MIUI (pozn. redakcie: dostupnou je v rámci Nastavení smartfónu). Vďaka nej môžete zmeniť vo svojom zariadení vzhľad ikon aplikácií na domovskej obrazovke, nájsť rôzne tapety a dizajny i uzamknutej obrazovky, vyskúšať mnohé typy písma či nastaviť zvuk zapínania vášho smartfónu. Hľadáte však nový svieži dizajn vášho smartfónu a neviete si z toho množstva vybrať? Pozrite sa na tieto tri najobľúbenejšie témy pre vaše Xiaomi, Redmi či Poco.

IOS 14 BETA PRO

Pozíciu číslo jedna zaujal motív s názvom IOS 14 BETA PRO. Ide o veľmi prepracovaný motív pripomínajúci vzhľad jablčných zariadení. Ak teda zháňate dizajn, ktorý premení vaše ikony na ikony od spoločnosti Apple a i vaša domovská a uzamknutá obrazovka bude na nerozoznanie, tento motív je tu pre vás.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Jiyan

Druhá populárna téma pre Xiaomi smartfóny sa volá Jiyan. Vyniká najmä pre prepracovaný dizajn ikon na domovskej obrazovke, ktoré získajú úplne nový vzhľad. Aby sme nezabudli, väčšina z nich je dokonca animovaná. Spomenieme však i príchod mnohých praktických widgetov či animácií uzamknutej obrazovky a nového Centra ovládania.

iPhone 12 / iPhone Max

Posledná obľúbená téma medzi Xiaomi smartfónmi je dostupná pod názvom iPhone 12. Opäť ide o dizajn pripomínajúci systém iOS od spoločnosti Apple, čo značí, že sa medzi fanúšikmi Xiaomi nájde i množstvo fanúšikov amerického giganta. Ak sa však pýtate, aké výhody prináša táto téma oproti IOS 14 BETA PRO, motív s názvom iPhone 12 prináša viac možností úprav dizajnu.

Témy Xiaomi
Témy smartfónov Xiaomi, zľava IOS BETA 14 PRO, jiyan, iPhone 12
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Vybrali by ste si niektoré z týchto motívov vo svojom smartfóne? Nech sa páči, všetky tri sú dostupné prostredníctvom aplikácie Motívy vo vašom Xiaomi, Redmi či Poco smartfóne. Ak sa vám stane, že niektorú z nich nebudete vedieť nájsť, skúste zmeniť región vášho smartfónu na Indiu a vyhľadať tému znovu. Po nastavení môžete región zmeniť späť na vami predvolený.

Ktorá téma sa vám pozdáva najviac? A využívate rôzne témy vo vašom smartfóne? Podeľte sa s nami v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre